2019 жылға арналған әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 ақпандағы № 311 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 ақпанда № 6691 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 8-тармағына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 Қаулысына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2019 жылы Жаңақорған ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХ сессиясының төрағасы
А. Налибаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 ақпандағы
кезектен тыс ХХХ сессиясының
№ 309 шешіміне қосымша
2019 жылы әлеуметтік қолдау шаралары көрсетілетін Жаңақорған ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандар
Жалпы мамандардың саны
Денсаулық сақтау саласы мамандарының саны
Білім беру саласы мамандарының саны
Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының саны
Мәдениет саласы мамандарының саны
Спорт саласы мамандарының саны
Агроөнеркәсіптік кешен саласы мамандарының саны
1
92
23
26
3
4
10
26
жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы
Жалпы мамандардың саны
Денсаулық сақтау саласы мамандарының саны
Білім беру саласы мамандарының саны
Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының саны
Мәдениет саласы мамандарының саны
Спорт саласы мамандарының саны
Агроөнеркәсіптік кешен саласы мамандарының саны
1
92
23
26
3
4
10
26
тұрғын үй алу немесе салу үшін – бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит.

О предоставлении мер социальной поддержки на 2019 год
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 февраля 2019 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2019 года № 6691. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об определении размеров предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить согласно приложению к настоящему решению специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жанакорганского района на 2019 год.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХ
сессии Жанакорганского районного
маслихата
А.Налибаев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е.Ильясов
Приложение к решению
внеочередной ХХХ сессии
Жанакорганского районного
маслихатa от 11 февраля 2019 года № 311
Меры социальной поддержки, предоставляемые специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жанакорганского района на 2019 год
Общее количество специалистов
Количество специалистов в области здравоохранения
Количество специалистов в области образования
Количество специалистов в области социального обеспечения
Количество специалистов в области культуры
Количество специалистов в области спорта
Количество специалистов в области агропромышленного комплекса
1
92
23
26
3
4
10
26
подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
Общее количество специалистов
Количество специалистов в области здравоохранения
Количество специалистов в области образования
Количество специалистов в области социального обеспечения
Количество специалистов в области культуры
Количество специалистов в области спорта
Количество специалистов в области агропромышленного комплекса
1
92
23
26
3
4
10
26
бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.