Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 335 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 сәуірде № 6778 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 116 шешімімен

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жанакорганскому району
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22 апреля 2019 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2019 года № 6778. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2021 года № 116

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 116 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексiнiң 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2021 № 116 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 219 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6291 нөмірімен тіркелген, 2018 жылы 18 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жанакорганскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жанакорганскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 23 апреля 2018 года № 219 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жанакорганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6291, опубликовано в Эталонном контрольном банке норвативных правовых актов Республики Казахстана от 18 мая 2018 года).