"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 05-16/148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 344 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 шілдеде № 6841 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы № 495 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.10.2020 № 495 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-3-тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 тамыздағы № 05-16/148 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5949 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
5-тармақтың 1) тармақшасының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына – 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет және материалдық көмек ретінде біржолғы 120 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;";
5-тармақтың 3) тармақшасының бесінші абзацындағы "және материалдық көмек ретінде біржолғы 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезекті ХХХІV сессиясының төрағасы C.Абдуллаев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е.Ильясов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесімен

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 8 августа 2017 года №05-16/148 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 27 июня 2019 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 июля 2019 года № 6841. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 октября 2020 года № 495
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 02.10.2020 № 495 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 8 августа 2017 года №05-16/148 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5949, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 7 сентября 2017 года) следующие изменения:
в правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденные указанным решением:
первый абзац подпункта 1 пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны - раз в год в размере 40 месячных расчетных показателей и единовременную материальную помощь в размере 120 месячного расчетного показателя;";
в пятом абзаце подпункта 3 пункта 5 слова "и единовременную материальную помощь в размере 40 месячного расчетного показателя" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
С.Абдуллаев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е.Ильясов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординский области"