Жаңақорған ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашадағы № 64 қаулысы және Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 380 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 7003 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108 - бабының 5 – тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 - бабының 3) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы:
1) Қыркеңсе ауылдық округі, Әбдіғаппар ауылының жалпы алаңы - 249,2 гектар;
2) Қаратөбе ауылдық округі, Баспақкөл ауылының жалпы алаңы - 487,2 гектар;
3) Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылының жалпы алаңы - 216,1 гектар;
4) Өзгент ауылдық округі, Өзгент ауылының жалпы алаңы - 242,15 гектар;
5) Өзгент ауылдық округі, Ақсуат ауылының жалпы алаңы - 146,4 гектар;
6) Қожакент ауылдық округі, Қожакент ауылының жалпы алаңы - 660,3 гектар;
7) Келінтөбе ауылдық округі, Келінтөбе ауылының жалпы алаңы - 473,47 гектар;
8) М. Нәлібаев ауылдық округі, Ақжол ауылының жалпы алаңы - 340,0 гектар;
9) Жайылма ауылдық округі, Жайылма ауылының жалпы алаңы - 494,4 гектар;
10) Жаңарық ауылдық округі, Жаңарық ауылының жалпы алаңы - 400,6 гектар;
11) Қандөз ауылдық округі, Қандөз ауылының жалпы алаңы - 417,6 гектар;
12) Аққорған ауылдық округі, Түгіскен ауылының жалпы алаңы - 722,5 гектар;
13) Кейден ауылдық округі, Кейден ауылының жалпы алаңы - 308,5 гектар;
14) Кейден ауылдық округі, Аққұм ауылының жалпы алаңы - 107,0 гектар;
15) Байкенже ауылдық округі, Байкенже ауылының жалпы алаңы - 451,0 гектар;
16) Байкенже ауылдық округі, Билібай ауылының жалпы алаңы - 105,6 гектар;
17) Сунақата ауылдық округі, Сунақата ауылының жалпы алаңы - 270,6 гектар;
18) Сунақата ауылдық округі, Еңбек ауылының жалпы алаңы - 220,5 гектар;
19) Бесарық ауылдық округі, Бесарық ауылының жалпы алаңы - 392,0 гектар;
20) Бесарық ауылдық округі, Кеңес ауылының жалпы алаңы - 327,3 гектар;
21) Екпінді ауылдық округі, Екпінді ауылының жалпы алаңы – 165,0 гектар;
22) Ақүйік ауылдық округі, Бірлік ауылының жалпы алаңы - 350,7 гектар;
23) Шалхия кентінің жалпы алаңы - 172,2 гектар;
24) Шалхия кенті, Құттықожа ауылының жалпы алаңы - 346,0 гектар;

Об изменении границ (черты) населенных пунктов Жанакорганского района
Совместное постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 29 ноября 2019 года № 64 и решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2019 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 декабря 2019 года № 7003.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
Изменить границы (черты):
1) села Абдигаппар сельского округа Кыркенсе общей площадью - 249,2 гектаров;
2) села Баспакколь сельского округа Каратобе общей площадью - 487,2 гектаров;
3) села Коктобе сельского округа Коктобе общей площадью - 216,1 гектаров;
4) села Озгент сельского округа Озгент общей площадью - 242,15 гектаров;
5) села Аксуат сельского округа Озгент общей площадью - 146,4 гектаров;
6) села Кожакент сельского округа Кожакент общей площадью - 660,3 гектаров;
7) села Келинтобе сельского округа Келинтобе общей площадью - 473,47 гектаров;
8) села Акжол сельского округа М. Налибаева общей площадью - 340,0 гектаров;
9) села Жайылма сельского округа Жайылма общей площадью - 494,4 гектаров;
10) села Жанарык сельского округа Жанарык общей площадью - 400,6 гектаров;
11) села Кандоз сельского округа Кандоз общей площадью - 417,6 гектаров;
12) села Тугискен сельского округа Аккорган общей площадью - 722,5 гектаров;
13) села Кейден сельского округа Кейден общей площадью - 308,5 гектаров;
14) села Аккум сельского округа Кейден общей площадью - 107,0 гектаров;
15) села Байкенже сельского округа Байкенже общей площадью - 451,0 гектаров;
16) села Билыбай сельского округа Байкенже общей площадью - 105,6 гектаров;
17) села Сунаката сельского округа Сунаката общей площадью - 270,6 гектаров;
18) села Енбек сельского округа Сунаката общей площадью - 220,5, гектаров;
19) села Бесарык сельского округа Бесарык общей площадью - 392,0 гектаров;
20) села Кенес сельского округа Бесарык общей площадью - 327,3 гектаров;
21) села Екпинди, сельского округа Екпинди общей площадью - 165,0 гектаров;
22) села Бирлик, сельского округа Акуийк общей площадью - 350,7 гектаров;
23) поселка Шалхия общей площадью - 172,2 гектаров;
24) села Куттукожа поселка Шалхия общей площадью - 346,0 гектаров;

25) Төменарық ауылдық округі, Төменарық ауылының жалпы алаңы - 463 гектар;
26) Қожамберді ауылдық округі, Қожамберді ауылының жалпы алаңы - 247 гектар;
27) Қыраш ауылдық округі, Қыраш ауылының жалпы алаңы – 232,0 гектар;
28) Қосүйеңкі ауылдық округі, Қосүйеңкі ауылының жалпы алаңы - 264 гектар;
29) Талап ауылдық округі, Бесарық стансасының жалпы алаңы - 230,1 гектар;
30) Сүттіқұдық ауылдық округі, Тақыркөл ауылының жалпы алаңы - 336 гектар;

25) села Томенарык сельского округа Томенарык общей площадью - 463 гектаров;
26) села Кожамберди сельского округа Кожамберди общей площадью - 247 гектаров;
27) села Кыраш сельского округа Кыраш общей площадью - 232,0 гектаров;
28) села Косуйенки сельского округа Косуйенки общей площадью - 264,0 гектаров;
29) станции Бесарык сельского округа Талап общей площадью - 230,1 гектаров;
30) села Такыркол сельского округа Суттикудык общей площадью - 336,0 гектаров;

31) Манап ауылдық округі, Манап ауылының жалпы алаңы - 140 гектар;
32) Манап ауылдық округі, Талап стансасының жалпы алаңы - 98,6 гектар болып шекаралары (шектері) өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі С. Мақашов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХІХ сессиясының төрағасы
Ж. Амалбеков
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов

31) села Манап сельского округа Манап общей площадью - 140,0 гектаров;
32) станции Талап сельского округа Манап общей площадью - 98,6 гектаров Жанакорганского района Кызылординской области согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района С. Макашов
Председатель внеочередной ХХХІХ
сессии Жанакорганского районного
маслихата
Ж. Амалбеков
Cекретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е.Ильясов

Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "29" "қарашадағы" № 64 қаулысына және Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 380 шешіміне қосымша
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы, Қыркеңсе ауылдық округі Әбдіғаппар ауылының, Қаратөбе ауылдық округі Баспақкөл ауылының, Көктөбе ауылдық округі Көктөбе ауылының, Өзгент ауылдық округі Өзгент ауылының, Өзгент ауылдық округі Ақсуат ауылының, Қожакент ауылдық округі, Қожакент ауылының, Келінтөбе ауылдық округі Келінтөбе ауылының, М. Нәлібаев ауылдық округі, Ақжол ауылының, Жайылма ауылдық округі Жайылма ауылының, Жаңарық ауылдық округі, Жаңарық ауылының, Қандөз ауылдық округі, Қандөз ауылының, Аққорған ауылдық округі, Түгіскен ауылының, Кейден ауылдық округі Кейден ауылының, Кейден ауылдық округі, Аққұм ауылының, Байкенже ауылдық округі, Байкенже ауылының, Байкенже ауылдық округі Билібай ауылының, Сунақата ауылдық округі Сунақата ауылының, Сунақата ауылдық округі, Еңбек ауылының, Бесарық ауылдық округі Бесарық ауылының, Бесарық ауылдық округі Кеңес ауылының, Екпінді ауылдық округі, Екпінді ауылының, Ақүйік ауылдық округі, Бірлік ауылының, Шалхия кентінің, Шалхия кенті, Құттықожа ауылының, Төменарық ауылдық округі Төменарық ауылының, Қожамберді ауылдық округі Қожамберді ауылының, Қыраш ауылдық округі, Қыраш ауылының, Қосүйеңкі ауылдық округі Қосүйеңкі ауылының, Талап ауылдық округі, Бесарық стансасының, Сүттіқұдық ауылдық округі Тақыркөл ауылының, Манап ауылдық округі, Манап ауылының, Манап ауылдық округі, Талап стансасының шекаралары (шектері)

Приложение к постановлению акимата Жанакорганского района от "29" "ноября" 2019 года № 64 и к решению Жанакорганского районного маслихата от 29 ноября 2019 года №380
Границы (черты) села Абдигаппар сельского округа Кыркенсе, села Баспакколь сельского округа Каратобе, села Коктобе сельского округа Коктобе, села Озгент сельского округа Озгент, села Аксуат сельского округа Озгент, села Кожакент сельского округа Кожакент, села Келинтобе сельского округа Келинтобе, села Акжол сельского округа М. Налибаева, села Жайылма сельского округа Жайылма, села Жанарык сельского округа Жанарык, села Кандоз сельского округа Кандоз, села Тугискен сельского округа Аккорган, села Кейден, сельского округа Кейден, село Аккум сельского округа Кейден, села Байкенже, сельского округа Байкенже, села Билыбай сельского округа Байкенже, села Сунаката, сельского округа Сунаката, села Енбек сельского округа Сунаката, села Бесарык, сельского округа Бесарык, села Кенес сельского округа Бесарык, села Екпинди, сельского округа Екпинди, села Бирлик, сельского округа Акуийк, поселка Шалхия, села Куттукожа поселка Шалхия, села Томенарык, сельского округа Томенарык, села Кожамберди сельского округа Кожамберди, села Кыраш сельского округа Кыраш, села Косуйенки, сельского округа Косуйенки, станции Бесарык сельского округа Талап, села Такыркол сельского округа Суттикудык, села Манап, сельского округа Манап, станции Талап, сельского округа Манап Жанакорганского района Кызылординской области.