Қаратөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 403 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 7198 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер- 97 800,5 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 95 866 мың теңге;
2) шығындар – 97 800,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2020 жылға 88 096 мың теңге.

О бюджете сельского округа Каратобе на 2020-2022 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2019 года № 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2020 года № 7198. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 97 800,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 792 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142,5 тыс тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 95 866 тысяч тенге;
2) затраты – 97 800,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Объем субвенций за 2020 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 88 096 тысяч тенге.

3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХLІ сессиясының төрағасы
А. Кыстаубаева
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 403 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХLІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А. Кыстаубаева
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 403
Бюджет сельского округа Каратобе на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ