Байкенже ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 410 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 7203 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байкенже ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 116 562 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 024 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 016 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 106 522 мың теңге;
2) шығындар – 116 562 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 20.05.2020 № 456 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2020 жылға 69 570 мың теңге.

О бюджете сельского округа Байкенже на 2020-2022 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2019 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2020 года № 7203.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 116 562 тысяч тенге; в том числе:
налоговые поступления – 5 024 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 016 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 106 522 тысяч тенге;
2) затраты – 116 562 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 20.05.2020 № 456 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Объем субвенций за 2020 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 69 570 тысяч тенге.

3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХLІ сессиясының төрағасы
А. Кыстаубаева
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 410 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Байкенже ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 20.05.2020 № 456 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХLІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А. Кыстаубаева
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 410
Бюджет сельского округа Байкенже на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 20.05.2020 № 456 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ