"Н.Ілиясов ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №267 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 маусымдағы № 313 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6817 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Н.Ілиясов ауылдық округінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 267 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6606 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Н.Ілиясов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103664,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1371 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102293,5 мың теңге;
2) шығындар – 104675,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1010,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1010,9 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №267 "О бюджете сельского округа Н.Ильясов на 2019-2021 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июня 2019 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2019 года № 6817. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 267 "О бюджете сельского округа Н.Ильясов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6606, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Н.Ильясов на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 103664,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1371 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 102293,5 тысяч тенге;
2) затраты – 104675,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1010,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1010,9 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1010,9 мың теңге;".
Аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің тақырыбындағы және 1-тармақтағы ауылдық округтің атауы жаңа редакцияда жазылсын: "Нағи Ілиясов ауылдық округінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы".
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 38 сессиясының төрағасы:
Д.Ералиев
Аудандық мәслихаттыхатшысы: Е.Әжікенов

используемые остатки бюджетных средств – 1010,9 тысяч тенге;".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Наименование сельского округа в названии и в пункте 1 данного решения изложить в новой редакции "О бюджете сельского округа Наги Ильясов на 2019-2021 годы".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 38
сессии районного маслихата:
Д.Ералиев
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов