"Сайлау учаскелерін құру туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2019 жылғы 10 қыркүйекте № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қыркүйекте № 6915 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2 тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6505 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 20 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18 – қатарлары мынадай редакцияда жазылсын:
7
№160
"Қалжан Ахун ауылдық округі әкімі аппаратының Қалжан Ахун ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қалжан Ахун ауылдық округі
9
№162
"Ақжарма ауылдық округі әкімі аппаратының Ақжарма ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ақжарма ауылдық округі
10
№163
"Шаған ауылдық округі әкімі аппаратының Шаған ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Шаған ауылы: Абай Құнанбаев, Ардагерлер, Аманкелді Иманов, Әділ Атақаев, Бейбітшілік, Ғани Мұратбаев, Достық, Есет би, Жұбатқан Бекпанов, Әбілқасым Тұйғынов, Қатира Мыханова, Наурыз, Рамазан Оразғалиев, Тәліп Әлжанов көшелері және Аманкелді Иманов, Есет би, Жұбатқан Бекпанов тұйықтары
11
№164
Сырдария аудандық білім бөлімінің "№37 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шаған ауылы: Ергеш Адаев, Аябек, Жүсіпәлі Омаров, Әби Омаров көшелері және Шешен, Жартықұм қоныстары
12
№165
"Нағи Ілиясов ауылдық округі әкімі аппаратының Н.Ілиясов ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Н.Ілиясов ауылдық округі
16
№169
"Аманкелді ауылдық округі әкімі аппаратының Аманкелді ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аманкелді ауылдық округі
18
№171
"Айдарлы ауылдық округі әкімі аппаратының Ғафурдин Жанұзақов атындағы ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Айдарлы ауылдық округі
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Сырдария ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.

О внесении изменений в решение акима Сырдарьинского района № 8 от 8 ноября 2018 года "Об образовании создании избирательных участков"
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 10 сентября 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 сентября 2019 года № 6915
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах Республики Казахстан" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение акима Сырдарьинского района от 8 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6505, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 ноября 2018 года):
в приложении указанного решения ряды 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18 изложить в следующей редакции:
7
№160
Коммунальное государственное казенное предприятие "сельский клуб Калжан Ахун аппарата акима сельского округа Калжан Ахун"
Сельский округ Калжан Ахун
9
№162
Коммунальное государственное казенное предприятие "домкультуры села Акжарма аппарата акима сельского округа Акжарма"
Сельский округ Акжарма
10
№163
Коммунальное государственное казенное предприятие "дом культуры села Шаган аппарата акима сельского округа Шаган"
Село Шаган: улицы Абай Кунанбаева, Ардагерлер, Амангельды Иманова, Адиль Атакаева, Бейбитшилик, Гани Муратбаева, Достык, Есет би, Жубаткан Бекпанова, Абилькасым Туйгынова, Катира Мыхановой, Наурыз, Рамазан Оразгалиева, Талип Альжанова и переулки Амангельды Иманова, Есет би, Жубаткан Бекпанова
11
№164
Коммунальное государственное учреждение "Школа лицей №37" Сырдарьинского районного отдела образования
Село Шаган: улицы Ергеш Адаева, Аябека, Жусипали Омарова, Аби Омарова и поселения Шешен, Жартыкум
12
№165
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Н.Ильясов аппарата акима сельского округа Наги Ильясов"
Сельский округ Н.Ильясова
16
№ 169
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Амангельды аппарата акима сельского округа Амангельды"
Сельский округ Амангельды
18
№171
Коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб имени Гафурдина Жанузакова аппарата акима сельского округа Айдарлы"
Сельский округ Айдарлы
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сырдарьинского района".

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. РУСТЕМОВ
"Келісілді"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясымен

3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. РУСТЕМОВ
"Согласовано"
Сырдарьинской районной
избирательной комиссией