2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 270 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 7029 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 9 декабря 2019 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 декабря 2019 года № 7029. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состояших на учете службы пробации, для трудоустройства освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.

3. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Рустемов
Аудан әкімі
2019 жылғы 9 желтоқсаны
№ 270 қаулысына 1-қосымша
2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Бесарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Р. Рустемов
Приложение 1 к постановлению
акимата Аким района
от 9 декабря 2019 года № 270
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бесарык"