2020-2022 жылдарға арналған Бесарық ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 368 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7089 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Бесарық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118366,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2498 мың теңге;
трансферттер түсімі – 115868,4 мың теңге;
2) шығындар –119468,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1102,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1102,5 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1102,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 17.11.2020 № 443 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
З. Жаманкулов
Сырдария аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 368 шешіміне 1-қосымша
Бесарық ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті

О бюджете сельского округа Бесарык на 2020-2022 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7089. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бесарык на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 118366,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2498 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115868,4 тысячи тенге;
2) затраты – 119468,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -1102,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1102,5 тысяч тенге.
поступление займов -0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 1102,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2020 № 443 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского
районного маслихата
З. Жаманкулов
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 368
Бюджет сельского округа Бесарык на 2020 год