Шиелі ауданының ауылдық округтеріндегі инженерлік тұрғыда әзірленген суармалы жерде дақылдарды кезектестіру (ротациялау) схемасын бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 148 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қаңтарда № 6665 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексінің 99-бабының 2-тармағына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении схемы чередования (ротации) культур на орошаемых инженерно подготовленных землях в сельских округах Шиелийского района
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 24 января 2019 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 января 2019 года № 6665
В соответствии с пунктом 2 статьи 99 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шиелі ауданының Ақмая, Еңбекші, Бестам, Бәйгеқұм, Гигант, Төңкеріс, Жуантөбе, Керделі, Жиделіарық, Иіркөл, Жаңатұрмыс, Талаптан, Ақтоған және Телікөл ауылдық округтеріндегі инженерлік тұрғыда әзірленген суармалы жерде дақылдарды кезектестіру (ротациялау) схемасы осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13- қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить схему чередования (ротацию) культур на орошаемых инженерно подготовленных землях в сельских округах Акмая, Енбекши, Бестам, Байгакум, Гигант, Тонкерис, Жуантобе, Кердели, Жиделиарык, Ирколь, Жанатурмыс, Талаптан, Актоган и Теликоль Шиелийского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнениям настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Ә. Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "24" қаңтардағы № 148 қаулысына 1-қосымша
Шиелі ауданының Ақмая ауылдық округіндегі инженерлік тұрғыда әзірленген суармалы жерде дақылдарды кезектестіру (ротациялау) схемасы
Ауыспалы егістер
Пайдалану жылдары
Алаңы, (гектар)
Танап
Алаңы, (гектар)
Ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района А. Оразбекулы
Приложение 1 к постановлению акимата Шиелийского района от "24" января 2019 года №148
Расположение схемы чередования (ротации) культур на орошаемых инженерно подготовленных землях в сельском округе Акмая Шиелийского района
Севообороты
Эксплуатационные годы
Площадь, (гектар)
Поля
Площадь, (гектар)
Виды сельскохозяйственных культур

3489
Оның ішінде күріш ауыспалы егісі
3291
мал азықтық ауыспалы егіс
198
Ескерту: Ы.Жақаев атындағы ғылыми-зерттеу институтының ұсынысына сәйкес (күріштің үлесі 50 пайыз) .
Әртараптандыру дақылдары ретінде қажетті жағдайда бақша, көкөніс, картоп, мақсары немесе жүгері дақылдарын орналастыру қарастырылған
Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "24" қаңтардағы № 148 қаулысына 7-қосымша
Шиелі ауданының Жуантөбе ауылдық округіндегі инженерлік тұрғыда әзірленген суармалы жерде дақылдарды кезектестіру (ротациялау) схемасы
Ауыспалы егістер
Пайдалану жылдары
Алаңы, (гектар)
Танап
Алаңы, (гектар)
Ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері

3489
Из них
Рисовый севооборот
3291
Кормовой севооборот
198
Примечание: В соответсвии с предложением научно-исследовательского института имени Ы.Жахаева (доля риса 50 процент) .
Предусмотрено размещение в качестве диверсификации при необходимости, овощей, картофеля, сафлоры и кукурузы
Приложение 7 к постановлению акимата Шиелийского района от "24" января 2019 года №148
Расположение схемы чередования (ротации) культур на орошаемых инженерно подготовленных землях в сельском округе Жуантобе Шиелийского района
Севообороты
Эксплуатационные годы
Площадь, (гектар)
Поля
Площадь, (гектар)
Виды сельскохозяйственных культур

2127
мал азықтық ауыспалы егіс.
527
Ескерту: Ы.Жақаев атындағы ғылыми-зерттеу институтының ұсынысына сәйкес (күріштің үлесі 50 пайыз) .
Әртараптандыру дақылдары ретінде қажетті жағдайда бақша, көкөніс, картоп, мақсары немесе жүгері дақылдарын орналастыру қарастырылған
Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "24" қаңтардағы №148 қаулысына 11-қосымша
Шиелі ауданының Жаңатұрмыс ауылдық округіндегі инженерлік тұрғыда әзірленген суармалы жерде дақылдарды кезектестіру (ротациялау) схемасы
Ауыспалы егістер
Пайдалану жылдары
Алаңы, (гектар)
Танап
Алаңы, (гектар)
Ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері

2127
Кормовой севооборот
527
Примечание: В соответсвии с предложением научно-исследовательского института имени Ы.Жахаева (доля риса 50 процент) .
Предусмотрено размещение в качестве диверсификации при необходимости, овощей, картофеля, сафлоры и кукурузы
Приложение 11 к постановлению акимата Шиелийского района от "24" января 2019 года №148
Расположение схемы чередования (ротации) культур на орошаемых инженерно подготовленных землях в сельском округе Жанатурмыс Шиелийского района
Севообороты
Эксплуатационные годы
Площадь, (гектар)
Поля
Площадь, (гектар)
Виды сельскохозяйственных культур