Шиелі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 37/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 ақпанда № 6708 болып тіркелді. Күші жойылды -Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 5/4 шешімімен

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 20 февраля 2019 года № 37/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 февраля 2019 года № 6708. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 15 апреля 2021 года № 5/4

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 15.04.2021 № 5/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексi" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексiнiң 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, Шиелі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекiтiлсiн.

Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 15.04.2021 № 5/4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шиелийскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес, Шиелі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерi бекiтiлсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Аудандық мәслихаттың сессия
төрағасы
М.Салқынбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 37/3 шешiмiне 1- қосымша
Шиелі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық нормасы, текше метр
1
2
3
4
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
М.Салкынбаев
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от 20 февраля 2019 года № 37/3
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шиелийскому району
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, кубический метр
1
2
3
5
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель