"2019-2021 жылдарға арналған Тартоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №34/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 38/14 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 6749 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6- бабының 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2019-2021 жылдарға арналған Тартоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/22 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда 6621 номерімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Тартоғай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 91 112 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 540 мың теңге;
трансферттер түсімі - 89 572 мың теңге;
2) шығындар - 91 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 412 мың теңге;
қарыздар түсімі -0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 412 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №34/22 "О бюджете сельского округа Тартогай на 2019-2021 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2019 года № 38/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 марта 2019 года № 6749. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34/22 "О бюджете сельского округа Тартогай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6621 от 28 декабря 2018 года, опубликовано электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет сельского округа Тартогай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 91 112 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 540 тысяч теңге;
поступления трансфертов - 89 572 тысяч тенге;
2) затраты - 91 524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -412 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 412 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
М. Салқынбаев
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы "19" наурыздағы №38/14 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" желтоқсандағы №34/22 шешіміне 1-қосымша
Тартоғай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
Салкынбаев М.
Секретарь Шиелийского районного
маслихата
Сыздык Б.
Приложение к решению Шиелийского районного маслихата от "19" марта 2019 года №38/14
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от "28" декабря 2018 года №34/22
Бюджет сельского округа Тартогай на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование