Шиелі ауданы бойынша салық салу объектісін елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 қазандағы № 477 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 6939 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 12.06.2020 № 45 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529–бабының 6–тармағына сәйкес, Шиелі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шиелі ауданы бойынша салық салу объектісін елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте по Шиелийскому району
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 17 октября 2019 года № 477. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 августа 2019 года № 6939. Утратило силу постановлением акимата Шиелийского района Кызылординской области от 12 июня 2020 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шиелийского района Кызылординской области от 12.06.2020 № 45 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте по Шиелийскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.