Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қаңтарда № 3814 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е.Д. Дүзмағамбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 2 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 65 "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2386 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде "Маңғыстау" газетінде жарияланған);
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 тамыздағы № 254 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 65 "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2822 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 214 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 65 "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3131 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 10 января 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 января 2019 года № 3814
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Мангистауской области" (Дузмагамбетов Е.Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Сакеева Р.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 10 января 2019 года № 2
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 2 апреля 2014 года № 65 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2386, опубликовано от 10 апреля 2014 года в газете "Огни Мангистау");
2. Постановление акимата Мангистауской области от 19 августа 2015 года № 254 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 2 апреля 2014 года № 65 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2822, опубликовано 10 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Мангистауской области от 8 июля 2016 года № 214 "О внесении дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 2 апреля 2014 года № 65 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3131, опубликовано 22 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").