Маңғыстау облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 24/302 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 ақпанда № 3826 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/165 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Маңғыстау облыстық мәслихатының 24.08.2022 № 13/165 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О целевых показателях качества окружающей среды Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 22 февраля 2019 года № 24/302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 февраля 2019 года № 3826. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата Мангистауской области от 24 августа 2022 года № 13/165
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 24.08.2022 № 13/165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-бабының 3) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Маңғыстау облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Ж. Әбілов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

В соответствии с подпунктом 3) статьи 19 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить целевые показатели качества окружающей среды Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Абилов Е.Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.