Маңғыстау облысы бойынша 2019 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 27/328 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 3918 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шiлдедегi Су Кодексінің 38 бабының 5 тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2019 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2019 года № 27/328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 июня 2019 года № 3918
В соответствии с подпунктом 5 статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша 2019 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының уақытша міндетін атқарушы А.Е. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2019 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (временно исполняющий обязанности руководителя аппарата Ерболов А.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Құлшықов
Маңғыстау облыстық мәслихаты
хатшысының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы А. Қуанов
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2019 жылғы 30 мамырдағы
№ 27/328 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облысы бойынша 2019 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдалану түрлері Өлшем бірлігі Ставкалары (теңге)
1
2
3
4
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауской области Сакеева Р.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Кульшиков
Временно осуществляющий
полномочия секретаря Мангистауского
областного маслихата А. Куванов
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 30 мая 2019 года № 27/328
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2019 год по Мангистауской области
Виды специального водопользования Единица измерения Ставки (тенге)
1
2
3
4
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров