Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 122 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019 - 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 214 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 3996 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" және 2019 жылғы 5 шілдедегі "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 122 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019 - 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3927 болып тіркелген, 2019 жылы 19 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бекітілсін:
1)осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы.";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес осы қаулыға 1 қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес осы қаулыға 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Ә. Сейдалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2019 жылғы 2 қазандағы № 214
қаулысына 1 қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 13 июня 2019 года № 122 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2019-2020 учебный год"
Постановление акимата Мангистауской области от 2 октября 2019 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 октября 2019 года № 3996
В соответствии с законами Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и от 5 июля 2019 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 13 июня 2019 года № 122 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2019-2020 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3927, опубликовано 19 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2019-2020 учебный год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей на 2019-2020 учебный год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение к настоящему постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (Сейдалиев А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Жумашева К.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "2" октября 2019 года
№ 214
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области

2019 жылғы13 маусымдағы
№ 122 қаулысына қосымша
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім беру саласының коды және атауы
Даярлау бағытының коды және атауы
2019-2020 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
Жоғары білім беру – бакалавриатта даярлау бағыты
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6B011 Педагогика және психология
12

от 13 июня 2019 года
№ 122
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2019-2020 учебный год
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Объем государственного образовательного заказа на 2019-2020 учебный год
Направления подготовки в высшем образовании – бакалавриате
6B01 Педагогические науки
6B011 Педагогика и психология
12