Маңғыстау облысы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасына қатысушылар статистикасы:
қалалар, аудандар атауы қазақ тілінде;
қалалар, аудандар атауы орыс тілінде;
адамдардың жалпы саны;
кезеңі;
бағдарламаға қатысушылар саны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ
98.
Маңғыстау облысы бойынша жұмыспен қамту орталығына жүгінген жұмыссыздар статистикасы:
қалалар/аудандар атауы қазақ тілінде;
қалалар/аудандар атауы орыс тілінде;
жалпы адамдардың саны;
кезең;
тіркелген адамдар саны;
жүгінген адамдар саны;
жұмысқа орналастырылған адамдар саны;
жұмыссыздар ретінде есепте тұрған мүгедектер саны;
жүмысқа орналастырылған мүгедектер саны;
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ
99.
Маңғыстау облысы бойынша бос орындар жәрмеңкесін өткізу статистикасы:
қалалар/аудандар атауы қазақ тілінде;
қалалар/аудандар атауы орыс тілінде;
жәрмеңкесінің саны;
жұмыс берушілер-қатысушылары саны;
жарияланған бос орындарының саны;
қатысушылардың саны;
көрсеткен қызметтердің саны
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ
Кәсіпкерлік және сауда
100.
Маңғыстау облысының шағын және орта кәсіпкерлікте жұмыспен қамтылғандар саны:
қалалар/аудандар атауы қазақ тілінде;
қалалар/аудандар атауы орыс тілінде;
барлық адам саны; кезең;
шағын және орта кәсіпкерлікте жұмыспен қамтылғандар саны
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" ММ
101.
Маңғыстау облысының шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерімен өндірілген тауарлар, қызметтер мен жұмыстар көлемі (теңге): қалалар/ аудандар атауы қазақ тілінде;
қалалар/аудандар атауы орыс тілінде;
шағын және орта кәсіпорындар өндіретін тауарлар, қызметтері мен жұмыстарды өндіру көлемі (млн. теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" ММ
102.
Мемлекеттік бағдарламалар тұрғысында Маңғыстау облысына микрокредиттік ұйымдарымен берілген микрокредиттер;
кезеңі;
тіркелген (қолданыстағы) микрокредиттік ұйымдар саны;
жеке тұлғаларға берілген несиелер саны;
заңды тұлғаларға берілген несиелер саны;
жеке тұлғаларға берілген шағын несиелер сомасы (мың тенге);
заңды тұлғаларға берілген шағын несиелер сомасы (мың тенге);
өткен жылмен салыстырғанда қарқыны
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" ММ

Статистика участников государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек" по Мангистауской области:
наименование городов, районов на казахском языке;
наименование городов, районов на русском языке;
общее количество людей;
период;
количество участников программы
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области"
98.
Статистика безработных по Мангистауской области, обратившихся в Центр занятости населения: наименование городов/районов на казахском языке;
наименование городов/районов на русском языке;
общее количество людей;
период;
количество зарегистрированных людей;
количество обратившихся людей;
количество трудоустроенных людей;
количество инвалидов, состоящих на учете в качестве безработных;
количество трудоустроенных инвалидов
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области"
99.
Статистика проведения ярмарок вакансий по Мангистауской области: наименование городов/районов на казахском языке;
наименование городов/районов на русском языке;
количество ярмарок;
количество работодателей-участников;
количество заявленных вакансий;
количество участников;
количество оказанных услуг
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области"
Предпринимательство и торговля
100.
Численность занятых в малом и среднем предпринимательстве Мангистауской области:
наименование городов/районов на казахском языке;
наименование городов/районов на русском языке;
общее количество людей;
период;
численность занятых в малом и среднем предпринимательстве
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области"
101.
Объем производства товаров, услуг и работ произведенных субъектами малого и среднего предпринимательства Мангистауской области (тенге):
наименование городов/районов на казахском языке;
наименование городов/районов на русском языке;
объем производства товаров, услуг и работ произведенных субъектами малого и среднего предпринимательства (миллионов тенге)
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области"
102.
Микрокредиты, выданные микрокредитными организациями Мангистауской области в разрезе государственных программ:
период;
количество зарегистрированных (действующих) микрокредитных организаций;
количество кредитов физическим лицам;
количество кредитов юридическим лицам;
сумма выданных микрокредитов физическим лицам (тысяч тенге);
сумма выданных микрокредитов юридическим лицам (тысяч тенге);
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области"

103.
Маңғыстау облысының тауар өндіруші кәсіпорындары:
кәсіпорын атауы қазақ тілінде;
кәсіпорын атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; қызмет бағыты қазақ тілінде;
қызмет бағыты орыс тілінде;
қала/аудан атауы қазақ тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурстары
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
104.
Сауда-саттық қоржынына кіретін әлеуметтік маңызы бар сауда-саттық (азық-түлік) тауарлары: өнім атауы қазақ тілінде;
өнім атауы орыс тілінде;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
бағасы (теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" ММ
105.
Маңғыстау облысының кәсіпкерлікті қолдау жөніндегі ұйымдары:
ұйымның атауы қазақ тілінде;
ұйымның атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" ММ
106.
Маңғыстау облысы бойынша бос жер учаскелері:
жер учаскесінің сипаттамасы қазақ тілінде;
жер учаскесінің сипаттамасы орыс тілінде;
алаң;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан жері қазақ тілінде;
орналасқан жері орыс тілінде
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы" ММ
107.
Маңғыстау облысы бойынша шетел инвестицияларының қатысуымен біріккен кәсіпорындар тізбесі:
кәсіпорын атауы қазақ тілінде;
кәсіпорын атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; қызмет бағыттары қазақ тілінде;
қызмет бағыттары орыс тілінде;
аудан/қала қазақ тілінде;
аудан/қала орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ

103.
Предприятия -товаропроизводители Мангистауской области:
наименование предприятия на казахском языке;
наименование предприятия на русском языке;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный интернет-ресурс
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
104.
Социально-значимые продовольственные товары (продукты питания), входящие в продовольственную корзину:
наименование продукта на казахском языке;
наименование продукта на русском языке;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
цена (тенге)
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области"
105.
Организации по поддержке предпринимательства Мангистауской области:
наименование организации на казахском языке;
наименование организации на русском языке;
ФИО руководителя; район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области"
106.
Свободные земельные участки по Мангистауской области:
характеристика земельного участка на казахском языке;
характеристика
земельного участка на русском языке;
площадь;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
месторасположение на казахском языке;
месторасположение на русском языке
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление земельных отношений Мангистауской области"
107.
Перечень совместных предприятий с участием иностранных инвестиций по Мангистауской области:
наименование предприятия на казахском языке;
наименование предприятия на русском языке;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"

108.
Маңғыстау облысы бойынша іске асырылған инвестициялық жобалар туралы ақпарат:
жоба атауы қазақ тілінде;
жоба атауы орыс тілінде;
саласы қазақ тілінде;
саласы орыс тілінде; жобаның бастамашысы қазақ тілінде;
жобаның бастамашысы орыс тілінде;
жобаның бастамашысының акционерлері қазақ тілінде;
жобаның бастамашысының акционерлері орыс тілінде;
жобаға қатысушылар қазақ тілінде;
жобаға қатысушылар орыс тілінде;
іске асыру кезеңі (жылдар);
қысқаша сипаттамасы қазақ тілінде;
қысқаша сипаттамасы орыс тілінде;
өнімді өткізу рыногы
қазақ тілінде;
өнімді өткізу рыногы орыс тілінде;
жылдық өндіріс көлемі; жобаны іске асыру орны қазақ тілінде;
жобаны іске асыру орны орыс тілінде;
жобаның жалпы құны; инвестициялар көзі қазақ тілінде;
инвестициялар көзі орыс тілінде;
қаржыландыру құрылымы қазақ тілінде;
қаржыландыру құрылымы орыс тілінде;
пайдалануға беру; жобаның қазіргі жай-күйі қазақ тілінде;
жобаның қазіргі жай-күйі орыс тілінде;
жобаның әлеуметтік ықпалы қазақ тілінде;
жобаның әлеуметтік ықпалы орыс тілінде
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
109.
Маңғыстау облысы бойынша "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде субсидияланатын жобалар туралы ақпарат:
жоба атауы қазақ тілінде;
жоба атауы орыс тілінде;
сала қазақ тілінде;
сала орыс тілінде; қысқаша сипаттамасы қазақ тілінде:
қысқаша сипаттамасы орыс тілінде;
іске асыру кезеңі, жылдар;
субсидия сомасы, мың теңге;
жобаның әлеуметтік ықпалы қазақ тілінде;
жобаның әлеуметтік ықпалы орыс тілінде
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" ММ
110.
Маңғыстау облысының импорты туралы ақпарат: өнім түрі қазақ тілінде;
өнім түрі орыс тілінде; импорттаушының атауы қазақ тілінде;
импорттаушының атауы орыс тілінде;
импорт көлемі (мың АҚШ доллар);
кезең (есепті тоқсан); өткен кезеңмен салыстыру (тоқсан); республика импортының жалпы көлемінен үлесі
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
Денсаулық сақтау
111.
Маңғыстау облысының ауруханалары:
аурухана атауы қазақ тілінде;
аурухана атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
қоғамдық байланыс нөмірлері;
қабылдау (коды бар телефон);
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
ресми-интернет ресурстары;
электрондық поштасының мекенжайы;
басшының ТАӘ;
басшының коды бар телефон нөмірі (қабылдау);
басшылықтың азаматтарды қабылдау күндері;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі қазақ тілінде;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі орыс тілінде;
жабдықтардың бар болуы қазақ тілінде;
жабдықтардың бар болуы орыс тілінде; төсек орын саны;
медициналық ұйымға дейінгі баратын маршруттардың жол жүрісі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" ММ

108.
Информация о реализованных инвестиционных проектах по Мангистауской области:
наименование проекта на казахском языке;
наименование проекта на русском языке;
отрасль на казахском языке;
отрасль на русском языке;
инициатор проекта на казахском языке;
инициатор проекта на русском языке;
акционеры инициатора проекта на казахском языке;
акционеры инициатора проекта на русском языке;
участники проекта на казахском языке;
участники проекта на русском языке;
период реализации, (годы);
краткое описание на казахском языке;
краткое описание на русском языке;
рынки сбыта продукции на казахском языке;
рынки сбыта продукции на русском языке;
годовые объемы производства;
место реализации проекта на казахском языке;
место реализации проекта на русском языке;
общая стоимость проекта;
источник инвестиций на казахском языке;
источник инвестиций на русском языке;
структура финансирования на казахском языке;
структура финансирования на русском языке;
ввод в эксплуатацию;
текущее состояние проекта на казахском языке;
текущее состояние проекта на русском языке;
социальное влияние проекта на казахском языке;
социальное влияние проекта на русском языке
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
109.
Информация о субсидируемых проектах в рамках государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" по Мангистауской области:
наименование проекта на казахском языке;
наименование проекта на русском языке;
отрасль на казахском языке;
отрасль на русском языке;
краткое описание на казахском языке;
краткое описание на русском языке;
период реализации, годы;
сумма субсидий, тысяч тенге;
социальное влияние проекта на казахском языке;
социальное влияние проекта на русском языке
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области"
110.
Информация об импорте Мангистауской области:
вид продукции на казахском языке;
вид продукции на русском языке;
наименование импортера на казахском языке;
наименование импортера на русском языке;
объем импорта, (тысяч долларов США);
период (отчетный квартал);
сравнение с предыдущим периодом (квартал);
доля от общего объема импорта республики
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
Здравоохранение
111.
Больницы Мангистауской области: наименование больницы на казахском языке; наименование больницы на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке; контактные телефоны по работе с населением; регистратура (телефоны с кодом);
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке; официальный интернет-ресурс;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя; телефон руководителя с кодом (приемная);
дни приема граждан руководством;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на казахском языке;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на русском языке;
оборудование в наличии на казахском языке; оборудование в наличии на русском языке; количество койко-мест; проезд автобусными маршрутами до медицинской организации
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление здравоохранения Мангистауской области"

112.
Маңғыстау облысының стоматологиялық кабинеттері:
кабинет атауы қазақ тілінде;
кабинет атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
қоғамдық байланыс нөмірлері;
қабылдау (коды бар телефон);
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
ресми-интернет ресурстары;
электрондық поштасының мекенжайы;
басшының ТАӘ;
басшының коды бар телефон нөмірі (қабылдау);
басшылықтың азаматтарды қабылдау күндері;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі қазақ тілінде;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі орыс тілінде;
медициналық ұйымға дейінгі баратын маршруттардың жол жүрісі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" ММ
113.
Маңғыстау облысының емханалары:
емхана атауы қазақ тілінде;
емхана атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
емхананың қызмет көрсету аймағы; қоғамдық байланыс нөмірлері;
қабылдау (телефон коды);
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
ресми-интернет ресурсы;
электрондық поштасының мекенжайы;
басшының ТАӘ;
басшының коды бар телефон нөмірі (қабылдау);
басшылықтың азаматтарды қабылдау күндері;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі қазақ тілінде;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі орыс тілінде;
жабдықтардың бар болуы қазақ тілінде;
жабдықтардың бар болуы орыс тілінде; медициналық ұйымға дейін баратын автобус маршрутының жол жүрісі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" ММ
114.
Маңғыстау облысының фельшерлік-акушерлік пункттері:
ұйым атауы қазақ тілінде;
ұйым атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
емхананың қызмет көрсету аймағы; қоғамдық байланыс нөмірлері;
қабылдау (телефон коды);
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
ресми-интернет ресурсы;
электрондық поштасының мекенжайы;
басшының ТАӘ;
басшының коды бар телефон нөмірі (қабылдау);
басшылықтың азаматтарды қабылдау күндері;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі қазақ тілінде;
жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызмет түрлері байланыс деректері мен қызмет көрсету тәртібі орыс тілінде;
жабдықтардың бар болуы қазақ тілінде;
жабдықтардың бар болуы орыс тілінде; медициналық ұйымға дейін баратын автобус маршрутының жол жүрісі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" ММ

112.
Стоматологические кабинеты Мангистауской области:
наименование кабинета на казахском языке;
наименование кабинета на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны по работе с населением;
регистратура (телефоны с кодом);
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
официальный интернет-ресурс;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
телефон руководителя с кодом (приемная);
дни приема граждан руководством;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на казахском языке;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на русском языке;
проезд автобусными маршрутами до медицинской организации
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление здравоохранения Мангистауской области"
113.
Поликлиники Мангистауской области: наименование поликлиники на казахском языке;
наименование поликлиники на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
территория обслуживания поликлиники;
контактные телефоны по работе с населением;
регистратура (телефоны с кодом);
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
официальный интернет-ресурс;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
телефон руководителя с кодом (приемная);
дни приема граждан руководством;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на казахском языке;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на русском языке;
оборудование в наличии на казахском языке;
оборудование в наличии на русском языке;
проезд автобусными маршрутами до медицинской организации
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление здравоохранения Мангистауской области"
114.
Фельдшерско-акушерские пункты Мангистауской области: наименование организации на казахском языке;
наименование организации на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны по работе с населением;
регистратура (телефоны с кодом);
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
официальный интернет-ресурс;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
телефон руководителя с кодом (приемная);
дни приема граждан руководством;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на казахском языке;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания на русском языке;
оборудование в наличии на казахском языке;
оборудование в наличии на русском языке;
количество койко-мест;
проезд автобусными маршрутами до медицинской организации
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление здравоохранения Мангистауской области"

118.
Маңғыстау облысының мектептері:
мектептердің атауы қазақ тілінде;
мектептердің атауы орыс тілінде;
басшының ТАӘ;
мектеп түрі;
оқушылар (адам) саны; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде; орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы (сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" ММ
119.
Маңғыстау облысындағы балабақшалары:
балабақша атауы қазақ тілінде;
балабақша атауы орыс тілінде;
басшының ТАӘ; балабақша түрі; тәрбиеленушілер (адам) саны;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы (сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" ММ
120.
Маңғыстау облысының арнайы және интернат ұйымдары:
ұйымдар атауы қазақ тілінде;
ұйымдар атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
қызмет бағыты қазақ тілінде;
қызмет бағыты орыс тілінде;
оқушылар (адам) саны; қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде; орналасқан мекенжайы
орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы (сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" ММ
121.
Маңғыстау облысының техникалық және кәсіптік білім беру мекемелері (колледждері):
колледж атауы қазақ тілінде;
колледж атауы орыс тілінде;
колледж түрі (мемлекеттік/жекеменшік) қазақ тілінде;
колледж түрі (мемлекеттік/жекеменшік) орыс тілінде;
басшының ТАӘ;
қызмет бағыты қазақ тілінде;
қызмет бағыты орыс тілінде;
мамандықтар қазақ тілінде;
мамандықтар орыс тілінде;
білім алушылар саны; қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы (сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" ММ

118.
Школы Мангистауской области:
наименование школы на казахском языке;
наименование школы на русском языке;
ФИО руководителя;
вид школы;
численность учеников (человек);
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес
электронной почты;
официальный интернет-ресурс (сайт)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление образования Мангистауской области"
119.
Детские сады Мангистауской области: наименование детского сада на казахском языке;
наименование детского сада на русском языке;
ФИО руководителя;
вид детского сада;
численность воспитанников (человек);
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес
электронной почты;
официальный интернет-ресурс (сайт)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление образования Мангистауской области"
120.
Специальные и интернатные организации Мангистауской области: наименование организации на казахском языке;
наименование организации на русском языке;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
численность учеников (человек);
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес
электронной почты;
официальный интернет-ресурс (сайт)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление образования Мангистауской области"
121.
Учреждения технического и профессионального образования (колледжи) Мангистауской области: наименование колледжа на казахском языке;
наименование колледжа на русском языке;
тип колледжа (государственный/част
ный) на казахском языке;
тип колледжа (государственный/частный) на русском языке;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
специальности на казахском языке;
специальности на русском языке;
численность обучающихся;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес
электронной почты;
официальный интернет-ресурс (сайт)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление образования Мангистауской области"

122.
Маңғыстау облысының қосымша білім беру ұйымдары:
ұйым атауы қазақ тілінде;
ұйым атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; қызмет бағыты қазақ тілінде;
қызмет бағыты орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы (сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" ММ
Жастар саясаты
123.
Маңғыстау облысының жастар ұйымдары:
ұйым атауы қазақ тілінде;
ұйым атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; қызмет бағыты қазақ тілінде;
қызмет бағыты орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасы;
ресми-интернет ресурсы (сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
ЖАО
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
Мәдениет
124.
Маңғыстау облысының мәдениет мекемелері (сарайлар/мәдениет үйлері, цирк, хайуанаттар бағы):
мәдени мекеменің атауы қазақ тілінде;
мәдени мекеменің атауы орыс тілінде; қызмет түрі қазақ тілінде;
қызмет түрі орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
125.
Маңғыстау облысының музейлері:
музей атауы қазақ тілінде;
музей атауы орыс тілінде;
қызмет түрлері қазақ тілінде;
қызмет түрлері орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ

122.
Организации дополнительного образования Мангистауской области: наименование организации на казахском языке;
наименование организации на русском языке;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес
электронной почты;
официальный интернет-ресурс (сайт)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление образования Мангистауской области"
Молодежная политика
123.
Молодежные организации Мангистауской области: наименование организации на казахском языке;
наименование организации на русском языке;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
электронная почта;
официальный интернет-ресурс (сайт)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление внутренней политики Мангистауской области"
Культура
124.
Учреждения культуры (дворцы/дома культуры, цирк, зоопарки) Мангистауской области: наименование учреждения культуры на казахском языке;
наименование учреждения культуры на русском языке;
виды услуг на казахском языке;
виды услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный интернет-ресурс
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области"
125.
Музеи Мангистауской области:
наименование музея на казахском языке;
наименование музея на русском языке;
виды услуг на казахском языке;
виды услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный интернет-ресурс
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области"

126.
Маңғыстау облысының кітапханалары:
кітапхана атауы қазақ тілінде;
кітапхана атауы орыс тілінде;
қызмет түрлері қазақ тілінде;
қызмет түрлері орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми-интернет ресурсы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
127.
Маңғыстау облысының театрлары:
театр атауы қазақ тілінде;
театр атауы орыс тілінде;
қызмет түрлері қазақ тілінде;
қызмет түрлері орыс тілінде;
зал саны;
отыратын орын саны; басшысының ТАӘ;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
128.
Маңғыстау облысынының кинотеатрлары:
кинотеатр атауы қазақ тілінде;
кинотеатр атауы орыс тілінде;
қызмет түрлері қазақ тілінде;
қызмет түрлері орыс тілінде;
зал саны;
отыратын орын саны; басшысының ТАӘ; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
129.
Маңғыстау облысының тарихи және мәдени ескерткіштері:
мәдениет нысанының атауы қазақ тілінде;
мәдениет нысанының атауы орыс тілінде; ескерткіш түрі; басшысының ТАӘ; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
130.
Маңғыстау облысының жоспарланған мәдени іс-шаралар тізбесі:
іс-шара атауы қазақ тілінде;
іс-шара атауы орыс тілінде;
іс-шара өткізу орны қазақ тілінде;
іс-шара өткізу орны орыс тілінде;
іс-шара өткізу күні және уақыты;
жауапты тұлғалар
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
Дене шынықтыру және спорт

126.
Библиотеки Мангистауской области: наименование библиотеки на казахском языке;
наименование библиотеки на русском языке;
виды услуг на казахском языке;
виды услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный интернет-ресурс
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области"
127.
Театры Мангистауской области: наименование театра на казахском языке;
наименование театра на русском языке;
виды услуг на казахском языке;
виды услуг на русском языке;
количество залов;
количество посадочных мест;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области"
128.
Кинотеатры Мангистауской области: наименование кинотеатра на казахском языке;
наименование кинотеатра на русском языке;
виды услуг на казахском языке;
виды услуг на русском языке;
количество залов;
количество посадочных мест;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области"
129.
Памятники истории и культуры Мангистауской области: наименование культурного объекта на казахском языке;
наименование культурного объекта на русском языке;
вид памятника;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области"
130.
Перечень запланированных культурных мероприятий Мангистауской области: наименование мероприятия на казахском языке;
наименование мероприятия на русском языке;
место проведения мероприятия на казахском языке;
место проведения мероприятия на русском языке;
дата и время проведения мероприятия;
ответственные лица
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области"
Физическая культура и спорт

131.
Маңғыстау облысының спорттық нысандары (кешендер, стадиондар):
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
қызмет түрі қазақ тілінде;
қызмет түрі орыс тілінде;
отыратын орын саны; басшысының ТАӘ; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" ММ
132.
Маңғыстау облысынының спорт мектептері:
спорт мектебінің атауы қазақ тілінде;
спорт мектебінің атауы орыс тілінде;
қызмет түрі қазақ тілінде;
қызмет түрі орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" ММ
133.
Маңғыстау облысының жеке спорт ұйымдары:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
заңды мәртебесі қазақ тілінде;
заңды мәртебесі орыс тілінде;
функционалдық мақсаты қазақ тілінде;
функционалдық мақсаты орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" ММ
134.
Маңғыстау облысының спортшыларының оқу-жаттығу жиындарын және спорттық жарыстарды өткізуі және қатысуы:
жарыс түрі қазақ тілінде;
жарыс түрі орыс тілінде; қатысушылар саны; жеңімпаздар саны;
2 орын алған, спортшылар саны;
3 орын алған спортшылар саны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" ММ
Туризм
135.
Маңғыстау облысынының демалыс орындары:
демалыс орнының атауы қазақ тілінде;
демалыс орнының атауы орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
пайдалануға берілген жылы;
маусымдылығы;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
қызмет көрсету түрі қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрі орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ

131.
Спортивные объекты (комплексы, стадионы) Мангистауской области: наименование объекта на казахском языке;
наименование собъекта на русском языке;
виды услуг на казахском языке;
виды услуг на русском языке;
количество посадочных мест;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области"
132.
Спортивные школы Мангистауской области: наименование спортивной школы на казахском языке;
наименование спортивной школы на русском языке;
вид деятельности на казахском языке;
вид деятельности на русском языке;
ФИО руководителя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области"
133.
Спортивные частные организации Мангистауской области:
наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
юридический статус на казахском языке;
юридический статус на русском языке;
функциональное назначение на казахском языке;
функциональное назначение на русском языке;
ФИО руководителя;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области"
134.
Проведение и участие на учебно-тренировочных сборах и соревнованиях спортсменов Мангистауской области: вид соревнования на казахском языке;
вид соревнования на русском языке;
количество участников;
количество победителей;
количество спортсменов, занявших 2 место;
количество спортсменов, занявших 3 место
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление физической культуры и спорта Мангистауской области"
Туризм
135.
Зоны отдыха Мангистауской области: наименование зоны отдыха на казахском языке;
наименование зоны отдыха на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
год ввода в эксплуатацию;
сезонность;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"

136.
Маңғыстау облысының қонақ үйлері:
қонақ үй атауы қазақ тілінде;
қонақ үй атауы орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
пайдалануға берілген жылы;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
қызмет көрсету түрі қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрі орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
137.
Маңғыстау облысының шипажайлары:
шипажай атауы қазақ тілінде;
шипажай атауы орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжай қазақ тілінде;
орналасқан мекенжай орыс тілінде; геопозиция;
пайдалануға берілген жылы;
маусымдылығы;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
қызмет көрсету түрі қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрі орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
138.
Маңғыстау облысының туроператорлары (туристік нысандар және агенттіктер):
туроператор атауы қазақ
тілінде;
туроператор атауы орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжай қазақ тілінде;
орналасқан мекенжай орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
қызмет көрсету түрлері
қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері
орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жарты жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
139.
Маңғыстау облысының туристік маршруттары:
ұйым атауы қазақ тілінде;
ұйым атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
байланыс телефондары; туристік маршрут атауы қазақ тілінде;
туристік маршрут атауы
орыс тілінде;
келу мақсаты; туристердің жұру жолы; туристік маршруттың ұзақтығы;
туристік қызмет түрі;
жарты жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ

136.
Гостиницы Мангистауской области: наименование гостиницы на казахском языке;
наименование гостиницы на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
год ввода в эксплуатацию;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
137.
Санатории Мангистауской области: наименование санатория на казахском языке;
наименование санатория на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
год ввода в эксплуатацию;
сезонность;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
138.
Туроператоры Мангистауской области (туристические объекты и агентства): наименование туроператора на казахском языке;
наименование туроператора на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
ФИО руководителя;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
один раз в полугодие
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
139.
Туристские маршруты Мангистауской области: наименование организации на казахском языке;
наименование организации на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
наименование туристского маршрута на казахском языке;
наименование туристского маршрута на русском языке;
цель посещения;
путь следования туристов;
продолжительность туристского маршрута;
вид туристской деятельности;
один раз в полугодие
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"

140.
Маңғыстау облысының ерекше қорғалатын табиғи аумақтарының тізбесі:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
көлемі, гектар;
жауапты бөлімдер (кімнің қарауында); ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" ММ
Ішкі саясат
141.
Маңғыстау облысының бұқаралық ақпарат құралдары:
БАҚ атауы қазақ тілінде;
БАҚ атауы орыс тілінде;
меншік иесінің атауы қазақ тілінде;
меншік иесінің атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
бас редактордың ТАӘ; тілі;
мерзімділігі қазақ тілінде;
мерзімділігі орыс тілінде;
бағыты қазақ тілінде;
бағыты орыс тілінде; таратылымы қазақ тілінде;
таратылымы орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
142.
Маңғыстау облысының саяси партияларының филиалдары:
саяси партиялардың облыстық филиалдарының атауы қазақ тілінде;
саяси партиялардың облыстық филиалдарының атауы орыс тілінде; төрағасының ТАӘ; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
143.
Маңғыстау облысының үкіметтік емес ұйымдары:
ҮЕҰ атауы қазақ тілінде;
ҮЕҰ атауы орыс тілінде;
заңдық нысаны қазақ тілінде;
заңдық нысаны орыс тілінде;
басшысының ТАӘ;
бағыты қазақ тілінде;
бағыты орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
геопозиция;
байланыс телефондары;
электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
Дін және тіл
144.
Маңғыстау облысында тіркелген діни бірлестіктер және олардың филиалдары:
бірлестік атауы қазақ тілінде;
бірлестік атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жылына екі рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" ММ

140.
Перечень особо охраняемых природных территорий Мангистауской области: наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
площадь, гектар;
ответственное подразделение (в чьем ведении);
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользова-ния Мангистауской области"
Внутренняя политика
141.
Средства массовой информации Мангистауской области: наименование СМИ на казахском языке;
наименование СМИ на русском языке;
наименование собственника на казахском языке;
наименование собственника на русском языке;
ФИО руководителя;
ФИО главного редактора;
язык;
периодичность на казахском языке;
периодичность на русском языке;
направление на казахском языке;
направление на русском языке;
распространение на казахском языке;
распространение на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление внутренней политики Мангистауской области"
142.
Филиалы политических партий Мангистауской области:
наименование областных филиалов политических партий на казахском языке;
наименование областных филиалов политических партий на русском языке;
ФИО председателя;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление внутренней политики Мангистауской области"
143.
Неправительственные организации Мангистауской области : наименование НПО на казахском языке;
наименование НПО на русском языке;
юридическая форма на казахском языке;
юридическая форма на русском языке;
ФИО руководителя;
направление на казахском языке;
направление на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление внутренней политики Мангистауской области"
Религия и языки
144.
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы в Мангистауской области:
наименование объединения на казахском языке;
наименование объединения на русском языке;
ФИО руководителя;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
два раза в год
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление по делам религий Мангистауской области"

145.
Маңғыстау облысының ғибадат (ғимараттары):
ғимарат атауы қазақ тілінде;
ғимарат атауы орыс тілінде;
басшысының ТАӘ; сыйымдылығы; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" ММ
146.
Маңғыстау облысында тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар:
іс-шара атауы қазақ тілінде;
іс-шара атауы орыс тілінде;
өткізу күні;
өткізу орны қазақ тілінде;
өткізу орны орыс тілінде;
байланыс телефондары
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
Ауыл шаруашылығы
147.
Маңғыстау облысының ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын аттестатталған жеке және заңды тұлғалар:
атауы қазақ тілінде;
атауы орыс тілінде; басшысының ТАӘ;
аттестаттау нөмірі; берілген күні;
қызмет көрсету түрлері
қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" ММ
148.
Маңғыстау облысының агроөнеркәсіптік кешен нысандары (оның ішінде ет өңдеу кәсіпорындары, орман және балық шаруашылығы өнімдерін шығаратын кәсіпорындар):
атауы қазақ тілінде;
атауы орыс тілінде;
БСН;
басшысының ТАӘ; қызмет көрсету түрлері
қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері
орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
149.
Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығының жалпы өнім көлемі:
кезең;
ауыл шаруашылығының өнім түрі қазақ тілінде;
ауыл шаруашылығының өнім түрі орыс тілінде; өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
жалпы өнім көлемі; өткен жылмен салыстырғандағы динамикасы
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Маңғыстау облысының Статистика департаменті" РММ (келісім бойынша)

145.
Культовые сооружения Мангистауской области: наименование сооружения на казахском языке;
наименование сооружения на русском языке;
ФИО руководителя;
вместимость;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление по делам религий Мангистауской области"
146.
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков в Мангистауской области:
наименование мероприятия на казахском языке;
наименование мероприятия на русском языке;
дата проведения;
место проведения на казахском языке;
место проведения на русском языке;
контактные телефоны
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление культуры, развития языков и архивного дела
Мангистауской области"
Сельское хозяйство
147.
Аттестованные физические и юридические лица Мангистауской области, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии: наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
ФИО руководителя;
номер аттестации;
дата выдачи;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление ветеринарии Мангистауской области"
148.
Объекты агропромышленного комплекса Мангистауской области (в том числе, мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйстве): наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Мангистауской области"
149.
Объем валовой продукции сельского хозяйства Мангистауской области: период;
вид продукции сельского хозяйства на казахском языке;
вид продукции сельского хозяйства на русском языке;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем валовой продукции;
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)

150.
Маңғыстау облысында өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа:
кезең;
өнім атауы қазақ тілінде;
өнім атауы орыс тілінде;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
өнім көлемі; өткен жылмен салыстырғандағы қарқыны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Маңғыстау облысының Статистика департаменті" РММ (келісім бойынша)
151.
Маңғыстау облысының ірі қара мал басы:
кезең;
саны (мың дана);
өткен жылмен салыстырғандағы қарқыны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
152.
Маңғыстау облысының жеміс-көкөніс өнімдерін өндіретін кәсіпорындар:
атауы қазақ тілінде;
атауы орыс тілінде;
БСН;
басшысының ТАӘ;
қызмет көрсету түрлері қазақ тілінде;
қызмет көрсету түрлері орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
жұмыс тәртібі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Қаржы
153.
Маңғыстау облысындағы жекешелендіру бойынша ақпарат:
қала/аудан атауы қазақ
тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
нысандар түрі қазақ тілінде;
нысандар түрі орыс тілінде;
сатып өткізілген нысандар атауы қазақ тілінде;
сатып өткізілген нысандар атауы орыс тілінде;
сатып өткізілген нысандар түрі және саны қазақ тілінде;
сатып өткізілген нысандар түрі және саны орыс тілінде;
сатып өткізу әдістемесі қазақ тілінде;
сатып өткізу әдістемесі орыс тілінде;
жалпы сомасы
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" ММ
154.
Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға және сенімгерлік басқаруға беру жөніндегі ақпарат:
қала/аудан атауы қазақ
тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
шарт саны;
алаң (шаршы метр); жоспарланған түсімі (мың теңге);
нақты түсім (мың теңге); орындалуы пайызы (жалпы сомасы)
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" ММ

150.
Произведено мяса (в живом весе), молока, яиц в Мангистауской области:
период;
наименование продукции на казахском языке;
наименование продукции на русском языке;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем производства;
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)
151.
Поголовье крупного рогатого скота Мангистауской области: период;
численность (тысяч штук);
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Мангистауской области"
152.
Предприятия по производству плодоовощной продукции Мангистауской области:
наименование на казахском языке;
наименование на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
виды оказываемых услуг на казахском языке;
виды оказываемых услуг на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
ежеквартально
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление сельского хозяйства Мангистауской области"
Финансы
153.
Информация по приватизации в Мангистауской области: наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
вид объектов на казахском языке;
вид объектов на русском языке;
наименование реализованных объектов на казахском языке;
наименование реализованных объектов на русском языке;
количество и тип реализованных объектов на казахском языке;
количество и тип реализованных объектов на русском языке;
метод реализации на казахском языке;
метод реализации на русском языке;
общая сумма
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Мангистауской области"
154.
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по Мангистауской области: наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
количество договоров;
площадь (квадратный метр);
планируемые поступления (тысяч тенге);
фактические поступления (тысяч тенге);
процент исполнения
(общая информация)
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Мангистауской области"

155.
Маңғыстау облысы бойынша коммуналдық меншік нысанын сенімгерлік басқаруға және жалға беруге арналған конкурстар туралы мәліметтер:
қала/аудан атауы қазақ
тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
өтініш берушілер саны; нарықтық құны (теңге); баланстық құны, сауда-саттық өткізу күні, уақыты және орны;
сенімгерлік басқаруға беру мерзімі
қажеттілігіне қарай
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" ММ
Құрылыс
156.
Маңғыстау облысы бойынша әлеуметтік мақсаттағы нысандардың құрылысы;
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
құрылыс алаңы; қала/аудан қазақ тілінде; қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
құрылыстың басталуы;
жоспарлаған пайдалануға беру күні; тапсырыс беруші қазақ тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ
тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефоны;
электрондық поштасы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ
157.
Маңғыстау облысы бойынша тұрғын үй құрылысы:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
құрылыс алаңы;
қабат саны;
пәтер саны;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде;
орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
құрылыстың басталуы; жоспарлаған пайдалануға беру күні; тапсырыс беруші қазақ
тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ
тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефоны;
электрондық поштасы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ
158.
Маңғыстау облысында инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы;
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
құрылыс алаңы; қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
құрылыстың басталуы; жоспарлаған пайдалануға беру күні; тапсырыс беруші қазақ
тілінде;
тапсырыс беруші орыс тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде;
құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде;
телефоны;
электрондық поштасы
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ

155.
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности по Мангистауской области: наименование города/района на казахском языке;
наименование города/района на русском языке;
наименование объекта на русском языке;
наименование объекта на казахском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
количество заявителей;
рыночная стоимость, (тенге);
балансовая стоимость;
дата, время и место проведения торгов;
срок передачи в доверительное управление
по мере необходимости
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление финансов Мангистауской области"
Строительство
156.
Строительство объектов социального назначения по Мангистауской области:
наименование объекта на казахском языке; наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата эксплуатации;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства, архитектуры и градостроительстваМангистауской области"
157.
Строительство жилых домов по Мангистауской области:
наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
количество этажей;
количество квартир;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата эксплуатации;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства, архитектуры и градостроительстваМангистауской области"
158.
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в Мангистауской области: наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
площадь строительства;
город/район на казахском языке;
город/район на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
начало строительства;
планируемая дата эксплуатации;
заказчик на казахском языке;
заказчик на русском языке;
строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
телефон;
электронная почта
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства, архитектуры и градостроительства Мангистауской области"

159.
Маңғыстау облысында пайдалануға берілген тұрғын үйлердің шаршы метр көлемі:
кезең;
коммерциялық тұрғын үй (мың шаршы метр);
ЖАО кезегінде тұрғандарға жалға берілетін тұрғын үй, (мың шаршы метр);
жеке тұрғын үй құрылысы (мың шаршы метр);
пайдалануға берілген тұрғын үйлердің жалпы көлемі (мың шаршы метр);
барлық санаттағыларға тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы өткізілетін кредиттік тұрғын үй (мың шаршы метр)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ
Индустриялық-инновациялық даму
160.
Маңғыстау облысының өнеркәсібі бойынша статистикалық деректер
(тау-кен өндіретін өнеркәсібі және карьерлерді қазу көлемі, басқа да металл емес минералды өнімдерінің қөлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің көлемі, машина жасау өнімдерінің көлемі, дайын металл бұйымдарының көлемі):
статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде;
статистикалық көрсеткіш орыс тілінде; кезең;
өлшем бірлігі қазақ тілінде;
өлшем бірлігі орыс тілінде;
көлемі;
өткен жылмен салыстырғандағы қарқыны
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Маңғыстау облысының Статистика департаменті" РММ (келісім бойынша)
161.
Маңғыстау облысының өнеркәсіп нысандары:
нысан атауы қазақ тілінде;
нысан атауы орыс тілінде;
БСН;
басшысының ТАӘ;
қызмет бағыты қазақ тілінде;
қызмет бағыты орыс тілінде;
қала/аудан қазақ тілінде;
қала/аудан орыс тілінде; орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
орналасқан мекенжайы орыс тілінде; геопозиция;
жұмыс режимі қазақ тілінде;
жұмыс режимі орыс тілінде;
байланыс телефондары; электрондық поштасының мекенжайы;
ресми сайты
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
162.
Маңғыстау облысының кен орындары:
кен орындарының атауы қазақ
тілінде;
кен орындарының атауы орыс тілінде;
кен орындар түрі қазақ
тілінде;
кен орындар түрі орыс тілінде;
көлемі;
қызмет көрсететін ұйым; кен орындардың орналасуы;
геопозиция
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" ММ
163.
Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар департаментінің өрт қауіпсіздігі бойынша тексеру нәтижелері: тексерілген нысандар;
әкімшілік жауапкершілікке тартылғандар;
БАҚ-пен жұмыс; тіркелген ақпараттар; тіркелген өрттер
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті" ММ (келісім бойынша)

159.
Объем введенных квадратных метров жилья в Мангистауской области:
период;
коммерческое жилье (тысяч квадратных метров);
арендное жилье для очередников МИО
(тысяч квадратных метров);
индивидуальное жилищное строительство
(тысяч квадратных метров);
общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов (тысяч квадратных метров);
кредитное жилье через систему жилстройсбережении для всех категории
(тысяч квадратных метров)
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства, архитектуры и градостроительства Мангистауской области"
Индустриально-инновационное развитие
160.
Статистические данные по промышленности Мангистауской области (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции
легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем готовых металлических изделий): статистический показатель на казахском языке;
статистический показатель на русском языке;
период;
единица измерения на казахском языке;
единица измерения на русском языке;
объем;
динамика по сравнению с прошедшим годом
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
РГУ "Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию)
161.
Объекты промышленности Мангистауской области: наименование объекта на казахском языке;
наименование объекта на русском языке;
БИН;
ФИО руководителя;
направление деятельности на казахском языке;
направление деятельности на русском языке;
район/город на казахском языке;
район/город на русском языке;
адрес месторасположения на казахском языке;
адрес месторасположения на русском языке;
геопозиция;
режим работы на казахском языке;
режим работы на русском языке;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный сайт
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
162.
Месторождения Мангистауской области: наименование месторождения на казахском языке;
наименование месторождения на русском языке;
вид месторождения на казахском языке;
вид месторождения на русском языке;
объем;
обслуживающая организация;
расположение месторождения;
геопозиция
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление инвестиций и развития туризма Мангистауской области"
163.
Результаты проверок на пожарную безопасность Департамента по чрезвычайным ситуациям по Мангистауской области: проверено объектов;
привлечены к административной ответственности;
работа по СМИ;
зарегистрированные информации;
зарегистрированные пожары
ежемесячно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Департамент по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию)

164.
Маңғыстау облысының барлық қала мен елді мекендерінің бас
жоспар схемалары
және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары:
жоба атауы қазақ тілінде;
жоба атауы орыс
тілінде;
жобаның түрі қазақ тілінде;
жобаның түрі орыс тілінде;
бастапқы жылдағы халық саны (жыл/адамы); есепті мерзімдегі
халық саны (жыл/адамы);
жобаға тапсырыс
беруші қазақ тілінде;
жобаға тапсырыс
беруші орыс тілінде;
жобаны әзірлеуші
қазақ тілінде;
жобаны
әзірлеуші орыс тілінде;
бекіткен күні, кіммен, шешім № қазақ
тілінде;
бекіткен күні, кіммен, шешім № орыс тілінде; нақты жай-күйі, (жинақтылығы, Auto CAD, Coreldraw және
тағы басқа бағдарламамен әзірленген (болған жағдайда); әзірлеу/түзету сатысы қазақ тілінде;
әзірлеу/түзету сатысы орыс тілінде
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" ММ
165.
Маңғыстау облысындағы жер учаскелерін коммерциялық мақсатта іске асырылғаны:
қала/аудан атауы қазақ тілінде;
қала/аудан атауы орыс тілінде;
аукциондар саны;
учаскелер саны;
жер алаңы;
аукцион арқылы сатылғандары, гектар; бағасы, мың теңге; құқық түрі қазақ тілінде;
құқық түрі орыс тілінде
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне
АЖО
"Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы" ММ
166.
"Маңғыстау облысы әкімдігінің іс басқармасы" МКМ жүзеге асыратын пайдалану нысандарының тізбесі
жылына бір рет
30 қаңтар
АЖО
"Маңғыстау облысы әкімдігінің іс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
167.
Мереке күндерінде өткізілетін іс-шаралардың тізбесі
жоспарланған іс-шаралар бойынша
іс-шаралар бекітілген сәттен бастап 3 жұмыс күні ішінде
АЖО
Маңғыстау облысы әкімі аппаратының "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
168.
ҚР ІІМ ТЖК-нің төтенше жағдайлардың алдын алу және олардың салдарын жою жөніндегі жоспарына сәйкес орындалған азаматтық қорғау іс-шараларының тізбесі
жылына бір рет
20 наурыз
АЖО
Маңғыстау облысы әкімі аппаратының "Жұмылдыру дайындығы, аумақтық қорғаныс және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ескерту: аббревиатуралардың ажыратылып жазылуы:
АЖО - автоматтандырылған жұмыс орны;
БАҚ - бұқаралық ақпарат құралдары;
БСН - бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖАО - жергілікті атқарушы орган;
ҚҚС - қосылған құн салығы;
ҚР ІІМ ТЖК – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті;
ММ - мемлекеттік мекеме;
ПИК - пәтер иелері кооперативі;
РММ – республикалық мемлекеттік мекеме;
ТАӘ - тегі, аты, әкесінің аты;
ҮЕҰ - үкіметтік емес ұйым.

164.
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок Мангистауской области: наименование проекта на казахском языке;
наименование проекта на русском языке;
тип проекта на казахском языке;
тип проекта на русском языке;
численность населения на исходный год (год/человек);
численность населения на расчетный срок (год/человек);
заказчик проекта на казахском языке;
заказчик проекта на русском языке разработчик проекта на казахском языке;
разработчик проекта на русском языке;
дата утверждения, кем, № решения на казахском языке;
дата утверждения, кем, № решения на русском языке;
фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии); стадия разработки/корректировки на казахском языке;
стадия разработки/корректировки на русском языке
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление строительства, архитектуры и градостроительстваМангистауской области"
165.
О реализованных для коммерческих целей земельных участках Мангистауской области: наименование города/района на казахском языке;
наименование; города/района на русском языке;
количество аукционов;
количество участков;
площадь земли, проданной через аукцион, гектар;
цена, тысяч тенге;
вид права на казахском языке;
вид права на русском языке
ежегодно
к 15 числу месяца следующему за отчетным периодом
АРМ
ГУ "Управление земельных отношений Мангистауской области"
166.
Перечень объектов, содержание которых, реализует КГУ "Управление делами акимата Мангистауской области"
1 раз в год
30 января
АРМ
Коммунальное государственное учреждение "Управление делами акимата Мангистауской области"
167.
Перечень мероприятий реализуемых к праздничным датам
По мере запланированных мероприятий
в течение 3 рабочих дней с момента утверждения мероприятия
АРМ
Коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық келісім" аппарат акима Мангистауской области
168.
Перечень выполненных мероприятий Гражданской защиты согласно плану КЧС МВД РК по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций и их последствий
1 раз в год
20 марта
АРМ
Коммунальное государственное учреждение "Управление мобилизационной подготовкой, территориальной обороны и гражданской защиты" аппарата акима Мангистауской области
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АРМ - автоматизированное рабочее место;
СМИ - средства массовой информации;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
МИО - местный исполнительный орган;
НДС – налог на добавленную стоимость;
КЧС МВД РК – Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
ГУ - государственное учреждение;
КСК - кооператив собственников квартир;
РГУ – республиканское государственное учреждение;
ФИО - фамилия, имя, отчество;
НПО - неправительственная организация.