Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 24/258 "Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/58 "Ақтау қаласында тұратын мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау және әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 26/274 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 3897 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 2/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 16.04.2021 №2/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі №10-11-694 ақпараттық хатының негізінде Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/58 "Ақтау қаласында тұратын мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау және әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы №24/258 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3847 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 3 маусымдағы №445 "Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындау және төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11745 болып тіркелген) сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 15 ақпандағы №10-15-296 ұсынысының негізінде Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:".

О внесении изменения в решение Актауского городского маслихата от 13 марта 2019 года №24/258 "О внесении изменения и дополнения в решение Актауского городского маслихата от 21 октября 2016 года №5/58 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, проживающих в городе Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13 мая 2019 года № 26/274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 мая 2019 года № 3897. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16 апреля 2021 года № 2/18
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16.04.2021 №2/18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 11 апреля 2019 года №10-11-694 Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 13 марта 2019 года №24/258 "О внесении изменения и дополнения в решение Актауского городского маслихата от 21 октября 2016 года №5/58 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, проживающих в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3847, опубликовано 28 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 3 июня 2015 года №445 "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11745), а также на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 15 февраля 2019 года №10-15-296 Актауский городской маслихат РЕШИЛ:".

2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының әлеуметтік мәселелер және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ы. Көшербай) жүктелсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Могилин
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов

2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по социальным вопросам и вопросам законности и правопорядка (Ы. Кошербай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Могилин
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов