2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 111 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 3840 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С. Акбердиев) қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жаңаөзен қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т. Жумалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 15 марта 2019 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 марта 2019 года № 3840
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственное учреждение "Жанаозенский городской отдел экономики и бюджетного планирование" (Акбердиев С.) обеспечить финансирование.
3. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел образования" (Жумалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Танаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Дауылбаев
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "15" наурыздағы
№111 қаулысына қосымша
2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары ның әкімшілік-аумақтық орналасуы (қала, ауыл)
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша (мемлекеттік)
Мектеп жанындағы толық күндік шағын- орталық (мемлекеттік)
Дербес толық күндік шағын-орталық (жеке меншік)
Балабақша (мемлекеттік)
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық (мемле кеттік)
Дербес толық күндік шағын-орталық (жеке меншік)
3 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
1
қала

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Танаеву С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Дауылбаев
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от "15" марта 2019 года №111
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Администра тивно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (город, село)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад (госу дарствен ный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе (госу дарствен ный)
Самосто ятельный мини-центр с полным днем пребывания (частный)
Детский сад (государствен ный)
Мини-центр с полным днем пребы вания при школе (госу дарствен ный)
Самостоя тельный мини-центр с полным днем пребы вания (частный)
До 3 лет
От 3 до 7 лет
От 3 до 7 лет
От 3 до 7 лет
1
город