2019 - 2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31/256 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қаңтарда № 3796 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 30/250 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3784 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 356 987,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 148 236,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 535,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 208 216,0 мың теңге;
2) шығындар - 366 598,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 611,0 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 44/350(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджетіне 42 956,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.

О бюджете села Бейнеу на 2019 - 2021 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 января 2019 года № 31/256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2019 года № 3796.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2019 года № 30/250 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3784), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 356 987,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 148 236,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 535,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 208 216,0 тысяч тенге;
2) затраты - 366 598,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 611,0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 44/350(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Бейнеу на 2019 год выделена субвенция в сумме 42 956,0 тысяч тенге.

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 44/350(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 44/350(вводится в действие с 01.01.2019).
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Жұбанов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ 31/256 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 44/350(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшеева.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С.Жубанов
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 января 2019 года
№ 31/256
Бюджет села Бейнеу на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 44/350(вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Ескерту. Шешім 4 қосымшамен толықтырылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 34/278(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
12
Көлiк және коммуникация
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау

Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 05.04.2019 № 34/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
12
Транспорт и коммуникации
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах