Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 30/250 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 33/272 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 3848 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы №24/298 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3832 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы №30/250 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3784 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 713 846,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 089 189,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 26 984,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 43 587,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 7 554 086,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 715 798,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 540,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 94 687,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 147,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 492,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 492,3 мың теңге.";
3 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдың бюджеттеріне 135 427,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінетіндігі ескерілсін, оның ішінде:
Бейнеу ауылы - 86 034,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2019 года №30/250 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 18 марта 2019 года № 33/272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 марта 2019 года № 3848
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 22 февраля 2019 года № 24/298 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года №22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3832), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2019 года №30/250 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3784, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 713 846,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 089 189,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 984,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 587,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 554 086,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 715 798,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 540,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 94 687,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 147,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 492,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 492,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты села выделяются субвенция в сумме 135 427,0 тысяч тенге, в том числе:
села Бейнеу – 86 034,0 тысяч тенге;

Боранқұл ауылы - 12 123,0 мың теңге;
Ақжігіт ауылы - 37 270,0 мың теңге.";
5 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне келесідей көлемдерде кірістерді бөлу нормативтері бөлінгені ескерілсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 100 пайыз.";
7 тармақта:
келесідей мазмұндағы он төртінші және он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"облыстық бюджеттен 2018 жылғы кредиторлық қарыздарды өтеуге – 185 370,0 мың теңге;";
"аудандық бюджеттен нысаналы бағытта аз қамтылған көп балалы аналарға біржолғы қаржылық төлемдер – 12 000,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

села Боранкуль – 12 123,0 тысяч тенге;
села Акжигит – 37 270,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции следующего содержания:
"5. Учесть, что нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2019 год в следующих объемах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) социальный налог – 100 процентов.";
в пункте 7:
дополнить абзацами четырнадцатым и пятнадцатым следующего содержания:
"из областного бюджета на погашение кредиторской задолженности 2018 года – 185 370,0 тысяч тенге;";
"из районного бюджета на целевые направления единовременные денежные выплаты многодетным малообеспеченным матерям – 12 000,0 тысяч тенге.";
приложении 1, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

24 686,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
261 007,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
261 007,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
149 944,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
149 944,0
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
23 400,0
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
20 788,0
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
21 031,0
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
21 669,0
Есет ауылы әкімінің аппараты
20 590,0
Сарға ауылы әкімінің аппараты
23 419,0
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
19 047,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 275,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 275,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 171,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 171,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51 000,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 656,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 656,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
19 748,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 748,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
53 892,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 892,0
02
Қорғаныс
5 552,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 552,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 552,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 713,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

24 686,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
261 007,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
261 007,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
149 944,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
149 944,0
Аппарат акима Самского сельского округа
23 400,0
Аппарат акима села Турыш
20 788,0
Аппарат акима села Толеп
21 031,0
Аппарат акима села Сынгырлау
21 669,0
Аппарат акима села Есет
20 590,0
Аппарат акима села Сарга
23 419,0
Аппарат акима села Тажен
19 047,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 275,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 275,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 171,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
33 171,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51 000,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
51 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 656,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 656,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
19 748,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
19 748,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
53 892,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
53 892,0
02
Оборона
5 552,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 552,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 552,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 713,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7 713,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 713,0
04
Білім беру
6 899 845,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 570 007,1
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
901 857,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
60 000,0
003
Жалпы білім беру
5 500 149,1
006
Балаларға қосымша білім беру
108 001,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
95 108,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
95 108,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221 530,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 226,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
151 974,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс- шараларды өткiзу
15 436,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13 894,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13 200,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
13 200,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
733 603,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
733 603,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
240 426,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 982,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 030,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
54 125,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
272 465,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43 478,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
23 482,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 670,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

7 713,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 713,0
04
Образование
6 899 845,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 570 007,1
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
901 857,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
60 000,0
003
Общеобразовательное обучение
5 500 149,1
006
Дополнительное образование для детей
108 001,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
95 108,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
95 108,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
221 530,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
40 226,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
151 974,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
15 436,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 894,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13 200,0
024
Стройтельство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
13 200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
733 603,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
733 603,0
004
Программа занятости
240 426,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 982,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 030,0
010
Государственная адресная социальная помощь
54 125,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
272 465,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 478,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23 482,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 670,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-46 492,3
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
46 492,3
Қарыздар түсімі
94 687,5
7
Қарыздар түсімдері
94 687,5
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
94 687,5
2
Қарыз алу келісім-шарттары
94 687,5
Қарыздарды өтеу
50 147,0
16
Қарыздарды өтеу
50 147,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 147,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
50 147,0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 951,8
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 951,8
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 951,8
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 951,8
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 наурыздағы
№33/272 шешіміне 2 қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№30/250 шешіміне 9 қосымша
2019 жылы әлеуметтiк қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі
Сала
Саны
Денсаулық сақтау саласы
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Боранқұл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны - акушер-гинеколог дәрігер
1
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны - педиатр дәрігер
2
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны - акушер-гинеколог дәрігер
2
Білім беру саласы
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тәжен" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі- ағылшын тілі пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тәжен" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ақжігіт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - технология пәні мұғалімі /ер балалар/
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - технология пәні мұғалімі /ер балалар/
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - математика пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Есет" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - технология пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Есет" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - ағылшын тілі пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - физика пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - тарих пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі -логопед
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі -дефектолог
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сыңғырлау" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - химия пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тұрыш" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - ағылшын тілі пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тұрыш" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - химия пәні мұғалімі
1
Мәдениет және спорт саласы
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу аудандық балалар -жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - үстел теннисі жаттықтырушысы
1
Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны - көркемдік жетекші
1
Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны - сүйемелдеуші
1
Әлеуметтік қорғау саласы
"Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№5 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - психиатр маманы
1
Барлығы
25

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-46 492,3
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
46 492,3
Поступление займов
94 687,5
7
Поступления займов
94 687,5
01
Внутренние государственные займы
94 687,5
2
Договоры займа
94 687,5
Погашение займов
50 147,0
16
Погашение займов
50 147,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 147,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
50 147,0
Используемые остатки бюджетных средств
1 951,8
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 951,8
01
Остатки бюджетных средств
1 951,8
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 951,8
Приложение 2
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 18 марта 2019 года №33/272
Приложение 9
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2019 года №30/250
Перечень предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры,спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты 2019 году
Сфера
Количество
Отрасль здравоохранений
Государственное коммунальное казенное предприятия "Боранкульская районная больница" Управление здравоохранения Мангистауской области - врач-акушер-гинеколог
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области - врач педиатр
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области - врач-акушер-гинеколог
2
Отрасль образований
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский - сад "Тажен" акимата Бейнеуского района"- преподаватель английского языка
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский - сад "Тажен" акимата Бейнеуского района"- преподаватель русского языка и литературы
1
Коммунальное государственное учреждение "Акжигитская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель технологии / для мальчиков/
1
Коммунальное государственное учреждение "Опорненская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель технологии / для мальчиков/
1
Коммунальное государственное учреждение "Опорненская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель русского языка и литературы
1
Коммунальное государственное учреждение "Опорненская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель математики
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Есет" акимата Бейнеуского района - преподаватель технологии
1
Коммунальное государственное учреждение ""Комплекс школа-детский сад "Есет" акимата Бейнеуского района - преподаватель русского языка и литературы
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад имени А.Махутова" акимата Бейнеуского района" -преподаватель английского языка
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - преподаватель физики
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - преподаватель истории
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - логопед
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - дефектолог
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад "Сынгырлау" акимата Бейнеуского района" - преподаватель химии
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад "Турыш" акимата Бейнеуского района - преподаватель английского языка
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад "Турыш" акимата Бейнеуского района - преподаватель химии
1
Отрасль культуры и спорта
Государственное коммунальное учреждение "Бейнеуская районная детско-юношеская спортивная школа" акимата Бейеуского района" - тренер по настольному теннису
1
Государственное коммунальное казенное предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района-художественный руководитель
1
Государственное коммунальное казенное предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района -аккомпаниатор
1
Отрасль социального обеспечения
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №5" Управления координации занятности и социальных программ Мангистауской области" - специалист психиатр
1
Всего
25