Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы №28/227 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 29/234 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 наурызда № 3849 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 24/298 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3832 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы №28/227 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3797 болып тіркелген, 2019 жылдың 1 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 840 135,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 944 719,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 394,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 109 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 776 522,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 929 556,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74 483,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 112,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 628,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 163 903,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163 903,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 87 112,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 628,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 89 420,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Э.Кельбетова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 23 января 2019 года №28/227 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18 марта 2019 года № 29/234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 марта 2018 года № 3849
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 22 февраля 2019 года № 24/298 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года №22/265 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3832), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 23 января 2019 года №28/227 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3797, опубликовано 1 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 840 135,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 944 719,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 394,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 109 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 776 522,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 929 556,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74 483,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 112,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 628,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 163 903,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163 903,9 тысяч тенге;
поступление займов – 87 112,5 тысяч тенге;
погашение займов – 12 628,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 89 420,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы К.Озгамбаев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Төлешов
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 наурыздағы
№29/234 шешіміне
қосымша
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б.Төлешов
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение
к решению Тупкараганского
районного маслихата №29/234
от 18 марта 2019 года
Приложение 1
к решению Тупкараганского

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 603,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 973,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
630,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
150 202,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
146 702,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 500,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30 206,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 206,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
920,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
920,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 211,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 211,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
59 614,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 614,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32 879,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 879,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
24 543,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 543,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
38 365,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 365,0
02
Қорғаныс
10 911,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 911,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 911,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 603,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22 973,0
003
Капитальные расходы государственного органа
630,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
150 202,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
146 702,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 500,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30 206,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30 206,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
920,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
920,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
79 211,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
59 614,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
59 614,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32 879,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
32 879,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
24 543,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
24 543,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
38 365,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
38 365,0
02
Оборона
10 911,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 911,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 911,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)