Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 8 шілдедегі №17 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 42 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 сәуірде № 3864 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 8 шілдедегі №17 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2776 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №5 "Түпқараған ауданы әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы №18 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2644 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23 бабының талаптары сақтала отырып, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлау учаскелері туралы сайлаушылар хабардар етілсін.
4. "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Кенжалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Хамиев
Түпқараған ауданы әкімінің
"__"_________2019 жылғы
№___ шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы әкімінің
"8" шілде 2015 жылғы
№17 шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Досан Тәжіұлы көшесі №9 "Е.Өмірбаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 (72938) 22367

О внесении изменения в решение акима Тупкараганского района от 8 июля 2015 года №17 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району"
Решение акима Тупкараганского района Мангистауской области от 12 апреля 2019 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 апреля 2019 года № 3864
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Тупкараганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тупкараганского района от 8 июля 2015 года №17 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2776, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 29 июля 2015 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Тупкараганского района от 23 февраля 2015 года №5 "О внесении изменений в решение акима Тупкараганского района от 27 декабря 2011 года № 18 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району" по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2644, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 7 апреля 2015 года).
3. Оповестить об избирательных участках избирателей через средства массовой информации с соблюдением требований статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Тупкараганского района" (Кенжалиев Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Алтынгалиева Т.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Хамиев
Приложение к решению акима
Тупкараганского района
№___ от "___" 2019 года
Приложение к решению акима
Тупкараганского района
№17 от "8" июля 2015 года
Избирательные участки по Тупкараганскому району
Избирательный участок № 227
Центр: город Форт-Шевченко, улица Досана Тажиулы №9, государственное учреждение "Средняя школа имени Е.Омирбаева", телефон/факс:8 (72938) 22367

Шекарасы: Форт-Шевченко қаласы, Досан Тәжіұлы, Оразмағамбет Тұрмағамбетұлы, Қабиболла Сыдиықов, Ибаш Жанболатова, Жазмағанбет Қызылбаев, Тобанияз Әлниязұлы, Бимембет Маяұлы, Нығмет Шымыров, Хиту Бекжанов, Нұрсұлтан Оңғалбаев, Иса Тіленбайұлы, Төлесін Әлиев, Мақаш Бектұрғанов, Сүйінғара Үргенішбайұлы, Абай, Мырзағали Әлібаев, Мұрын Жырау, Есбол Өмірбаев, Жамбыл, Астана, Ұлан Елубаев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 5, 6 орамдарына кіретін тұрғын үйлер.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Маршал Әбдіхалықов көшесі № 51, "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 (72938) 22252
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласы, Жалау Мыңбаев, Маршал Әбдіхалықов, Шайхы Еркеғұлов, Сатанғұл Тәжиев, Естөре Оразақов, Келімберді Өтебаев, Ермек Даулетова, Дүйіш Тобышбаев, Ораз Бозахаров, Байбоз Қилыбайұлы, Сауытбай Масатов, Тілеумұрат Қожабеков, Мұстахи Бимағанбетов, Икембай Өтепбергенов, Қосай Қаниұлы, Тұрсын Қожықов, Дүйімбай Тарғынұлы, Орынбай Аймағамбетұлы, Махмұт Батыршев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 1, 2а, 3, 4 орамдарына кіретін тұрғын үйлер.
№229 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, 8 Наурыз көшесі №25, "Жалау Мыңбаев атындағы мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 (72938) 24575
Шекарасы : Баутин ауылы, Қашаған Күржіманұлы, Жәнібек Матаев, 8 Наурыз, Виталий Водовской, Сәттіғұл Жанғабылов, Қалмырза Берішбаев, Захар Дубский, Жаңа құрылыс, Диханбек Сатимов, Қылыш Нәдірбаев, Құлмырза Саудабаев, Ізтұрған Оразбаев, Абай Қошақбаев көшелерінің үйлері.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылының Аташ елді мекені, Әліби Жанкелдин көшесі №27, "Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің "Аташ кітапханасы" бөлімшесі, телефон/факс: 8 (72938) 24971
Шекарасы: Баутин ауылы Аташ елді мекені, Аманкелді Иманов, Мұрат Өскінбаев, Әліби Жанкелдин, Ақшабай Көпешов, Зауыт, Баялы Ақсамбаев көшелерінің үйлері.
№231 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылөзен ауылы, Сатыбалды Сисембаев көшесі №2, Түпқараған ауданы әкімдігінің "Қызылөзен мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны, телефон/ факс: 8 (72938) 23851
Шекарасы: Қызылөзен ауылы, Сатыбалды Сисенбаев, Ізтұрған Нысанбаев, Дүйсе Бердібеков, Жаңа ауыл, Шамшырақ; Шарай көшелерінің үйлері, сонымен қатар Қызылөзен ауылы және "Қарағантүбек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруа қожалықтары.
№232 сайлау учаскесі

Границы: дома улиц Досана Тажиулы, Оразмагамбета Турмагамбетулы, Кабиболлы Сыдиыкова, Ибаш Жанболатовой, Жазмаганбета Кызылбаева, Тобанияза Алниязулы, Бимембета Маяулы, Ныгмета Шымырова, Хиту Бекжанова, Нурсултана Онгалбаева, Исы Тиленбайулы, Толесина Алиева, Макаша Бектурганова, Суйнгары Ургенишбайулы, Абая, Мырзагали Алибаева, Мурын Жырау, Есбола Умирбаева, Жамбыла, Астаны, Улана Елубаева, а также дома 5, 6 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 228
Центр: город Форт-Шевченко, улица Маршала Абдихалыкова №51, государственное учреждение "Тупкараганская районная Централизованная библиотечная система", телефон/факс: 8 (72938) 22252
Границы: дома улиц Жалау Мынбаева, Маршала Абдихалыкова, Шайхы Еркегулова, Сатангула Таджиева, Есторе Оразакова, Келимберди Утебаева, Ермек Даулетовой, Дуйиша Тобышбаева, Ораза Бозахарова, Байбоза Килыбайулы, Сауытбая Масатова, Тилеумурата Кожабекова, Мустахи Бимаганбетова, Икембая Утепбергенова, Косая Каниулы, Турсына Кожыкова, Дуиймбая Таргынулы, Орынбай Аймагамбетулы,Махмута Батыршева, а также дома 1, 2а, 3, 4 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 229
Центр: село Баутино, улица 8 Наурыз №25, государственное учреждение "Школа-гимназия имени Жалау Мынбаева", телефон/факс: 8 (72938) 24575
Границы: дома улиц Кашагана Куржиманулы, Жанибека Матаева, 8 Наурыз, Виталия Водовского, Саттигула Жангабылова, Калмырзы Беришбаева, Захара Дубского, Жана курылыс, Диханбека Сатимова, Кылыша Надирбаева, Кулмырзы Саудабаева, Изтургана Оразбаева, Абая Кошакбаева села Баутино.
Избирательный участок № 230
Центр: населенный пункт Аташ села Баутино, улица Алиби Джанкельдина №27, "Аташская библиотека" государственного учреждение "Тупкараганская районная Централизованная библиотечная система", телефон/факс:8 (72938) 24971
Границы: дома улиц Аманкельди Иманова, Мурата Ускинбаева, Алиби Джанкельдина, Акшабая Копешова, Заводской, Баялы Аксамбаева населенного пункта Аташ села Баутино.
Избирательный участок № 231
Центр: село Кызылозен, улица Сатыбалды Сисенбаева №2, государственное коммунальное казенное предприятие "Қызылөзен мәдениет үйі" акимата Тупкараганского района, телефон/факс: 8 (72938) 23851
Границы: дома улиц Сатыбалды Сисенбаева, Изтургана Нысанбаева, Дуйсе Бердибекова, Жана ауыл, Шамшырак, Шарай, а также животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Кызылозен и товарищества с ограниченной ответственностью "Карагантубек".
Избирательный участок № 232

Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Баланжан Қожашева көшесі №5 Түпқараған ауданы әкімдігінің "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорны, телефон/ факс: 8 (72938) 23249
Шекарасы: Ақшұқыр ауылы, Ақжол, Өмірзақ Нұрбаев, Балсұлу Сахиева, Үштерек, Әлқуат Қожабергенов, Қартбай Бекжанов, Ұзақбай Есқожаев, Жалау Қазиев, Тәжіғұл Кезбаев, Маңғыбай Түйешиев көшелерінің үйлері, сонымен қатар 4 орамға кіретін тұрғын үйлер.
№233 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайын Шапағатов ауылдық округі, Мақаш Елубаев көшесі №81, " Ғұбайдолла Айдаров атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 (72938) 31269
Шекарасы: Сайын Шапағатов ауылдық округі, Найзабек Есетов, Ақназар Жақауов, Тасқынбай Шахатов, Сәйдім Тумышев, Бисембай Мейров, Алтынмұрат Бекенжанов, Жолыбай Шахшабасов, Мақаш Елубаев, Бердіхан Қарайшықов, Бозжігітов Бақыт көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 4, 5, 6 орамдарына кіретін тұрғын үйлері, Сайын Шапағатов ауылдық округінің және "Жайлау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері және жеке шаруашылық қожалықтары.
№234 сайлау учаскесі
Орталығы: Таушық ауылы, Құлшық Жұбайұлы көшесі №41, "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық казыналақ кәсіпорны, телефон/ факс: 8 (72938) 44232
Шекарасы: Таушық ауылы, Сисен Әбдірахманов, Ардагерлер, Төлеген Қағазов, Абыл Тілеуұлы, Хамидолла Елмұханбетов, Құлшық Жұбайұлы, Түмен Балтабасұлы, Кетебай Қиынов, Мөріш Тышқамбаева көшелерінің үйлері, Нұрбаулы Тұмсық шағын ауданының үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4 орамдарына кіретін тұрғын үйлері, Таушық ауылының және "Таушық ауыл шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№235 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, Мұнайшы көшесі №11, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 "Б" әскери бөлімі Республикалық мемлекеттік мекемесінің қызыл бұрышы, телефон/ факс: 8 (72938) 24796
Шекарасы: Баутин ауылы, "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 "Б" әскери бөлімі Республикалық мемлекеттік мекемесі; Форт- Шевченко қаласындағы №51809 "д" және №2018 әскери бөлімдері.
№236 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражанбас вахталық поселкесі, "Қаражанбасмұнай" акционерлік қоғамының мәдени-демалыс орталығының қызыл бұрышы, телефон/ факс: 8 (72938) 473613
Шекарасы: Қаражанбас вахталық поселкесінде орналасқан "Қаражанбасмұнай" акционерлік қоғамының және өзге де кәсіпорындардың жатақханалары.
№237 сайлау учаскесі

Центр: село Акшукур, улица Баланжан Кожашевой №5, государственное коммунальное казенное предприятие "Ақшұқыр мәдениет үйі" акимата Тупкараганского района, телефон/факс: 8 (72938) 23249
Границы: дома улиц Акжол, Омирзака Нурбаева, Балсулу Сахиевой, Уштерек, Алкуата Кожабергенова, Картбая Бекжанова, Узакбая Ескожаева, Жалау Казиева, Тажигула Кезбаева, Мангыбая Туйешиева, а также дома 4 квартала села Акшукур.
Избирательный участок № 233
Центр: сельский округ Сайын Шапагатова, улица Макаша Елубаева №81, государственное учреждение "Школа-лицей №1 среднего общего образования имени Губойдоллы Айдарова", телефон/факс:8 (72938) 31269
Границы: дома улиц Найзабека Есетова, Акназара Жакауова, Таскынбая Шахатова, Сайдима Тумышева, Бисембая Мейрова, Алтынмурата Бекенжанова, Жолыбая Шахшабасова, Макаша Елубаева, Бердихана Карайшыкова, Бакыта Бозжигитова сельского округа Сайын Шапагатова, а также дома 1, 2, 4, 5, 6 кварталов, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории сельского округа Сайын Шапагатова и товарищества с ограниченной ответственностью "Жайлау".
Избирательный участок № 234
Центр: село Таушык, улица Кулшыка Жубайулы №41, государственное коммунальное казенное предприятие "Таушық мәдениет үйі", телефон/факс: 8 (72938) 44232
Границы: дома улиц Сисена Абдрахманова, Ардагерлер, Толегена Кагазова, Абыла Тилеуулы, Хамидоллы Ельмуханбетова, Кулшыка Жубайулы, Тумена Балтабасулы, Кетебая Киынова, Мориша Тышкамбаева и дома микрорайона Нурбаулы Тумсык, а также дома 1, 2, 3, 4 кварталов села Таушык, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Таушык и товарищества с ограниченной ответственностью "Таушық ауыл шаруашылығы".
Избирательный участок № 235
Центр: село Баутино, улица Мунайшы №11, красный уголок Республиканского государственного учреждение " Войсковая часть 2201 "Б" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, телефон/факс: 8 (72938) 24796
Границы: Республиканское государственное учреждение " Войсковая часть 2201 "Б" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан села Баутино, войсковые части №51809 "Д" и №2018 города Форт-Шевченко.
Избирательный участок № 236
Центр: вахтовый поселок Каражанбас, красный уголок культурно-досугового центра акционерного общества "Каражанбасмунай", телефон/факс: 8 (72938) 473613
Границы: общежития акционерного общества "Каражанбасмунай" и прочих предприятий, расположенных в вахтовом поселке Каражанбас.
Избирательный участок № 237

Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Балсұлу Сахиева көшесі №350, "Маршал Әбдіхалықов атындағы мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, телефон/ факс: 8 (72938) 23245
Шекарасы: Ақшұқыр ауылы, Баланжан Қожашева, Ғұбайдолла Айдаров, Бүркітбай Сәрсенов, Жаңа Қоныс, Есболай Аманов, Ысқақ Шакратов, Батырқожа Есбосынов көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1 орамға кіретін және Бегей жеріндегі тұрғын үйлер.
№238 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозашы вахталық поселкесі, "Тренинг центр" ғимараты, телефон/ факс: 8 (72938) 529079
Шекарасы: Бозашы вахталық поселкесінің және өзге де Солтүстік Бозашыда орналасқан кәсіпорындар жатақханалары.
№239 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Әдек Жанашев көшесі №49, Түпқараған ауданы әкімдігі Түпқараған аудандық білім бөлімінің "Ақшұқыр мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі, телефон/ факс: 8 (72938) 50177
Шекарасы: Ақшұқыр ауылы, Сұлтанбай Наубетов, Бекбосын Қадырұлы, Жүсіп Дүйсенбаев, Дүйіш Досаев, Борсақбай Әбілхайыров, Әдек Жанашев көшелерінің үйлері, сонымен қатар 2 және 5 орамдарына кіретін тұрғын үйлер.

Центр: село Акшукур, улица Балсулу Сахиевой №350, государственное учреждение "Школа - гимназия имени Маршала Абдихалыкова", телефон/факс: 8 (72938) 23245
Границы: дома улиц Баланжана Кожашевой, Губайдоллы Айдарова, Буркитбая Сарсенова, Жана Коныс, Есболая Аманова, Ыскака Шакиратова, Батыркожы Есбосынова, а также дома 1 квартала и Бегей села Акшукур.
Избирательный участок № 238
Центр: вахтовый поселок Бузачи, здание "Трейнинг центр", телефон/факс: 8 (72938) 529079
Границы: общежития вахтового поселка Бузачи и прочих предприятий расположенных в Северном Бузачи.
Избирательныйучасток № 239
Центр: село Акшукур, улица Адек Жанашева №49, государственное учреждение "Акшукурская школа – лицей" отдела образования Тупкараганского района акимата Тупкараганского района, телефон/факс: 8 (72938) 50177
Границы: дома улиц Султанбая Наубетова, Бекбосына Кадырулы, Жусипа Дуйсенбаева, Дуйиша Досаева, Борсакбая Абилхайырова, Адека Жанашева, а также дома 2 и 5 кварталов села Акшукур.