Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 120 "Түпқараған ауданының мемлекеттік мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында тәрбиеленетін балалар үшін төлемақы алудың Ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 85 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 маусымда № 3915 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 10-15-136 ұсынысының негізінде, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түпқараған ауданының мемлекеттік мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында тәрбиеленетін балалар үшін төлемақы алудың Ережесін бекіту туралы" Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 120 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2766 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Түпқараған аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Утесбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары Т. Алтынгаливке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Хамиев

О признании утратившим силу постановления акимата Тупкараганского района от 12 июня 2015 года № 120 "Об утверждении Правил взимание оплаты с воспитанников государственных организаций дошкольного воспитания и обучения Тупкараганского района"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 29 мая 2019 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 июня 2019 года № 3915
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 21 января 2019 года №10-15-136, акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тупкараганского района от 12 июня 2015 года № 120 "Об утверждении Правил взимание оплаты с воспитанников государственных организаций дошкольного воспитания и обучения Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2766, опубликовано 27 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел образования" (А.Утесбаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района Алтынгалиева Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Хамиев