2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 35/371 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қаңтарда № 3794 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" заңдарына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3758 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 907 889,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 038 380,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 307,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 557 981,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 13 273 220,8 мың теңге;
2) шығындар – 19 354 911,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 511,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 154 870,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 144 359,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 542 467,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -542 467,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 154 870,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 716 401,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 063,5 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 48/452(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 664 136,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 390 900,7 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 454 377,1 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 263 185,7 мың теңге;
Баянды ауылына – 189 437,4 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 203 479,4 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 454 423,8 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 708 332,5 мың теңге.

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 14 января 2019 года № 35/371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 января 2019 года № 3794.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 907 889,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 038 380,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38 307,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 557 981,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 273 220,8 тысяч тенге;
2) затраты – 19 354 911,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 511,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 154 870,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 144 359,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 542 467,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -542 467,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 154 870,0 тысяч тенге;
погашение займов – 716 401,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 063,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 48/452(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 2 664 136,6 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 390 900,7 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 454 377,1 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 263 185,7 тысяч тенге;
села Баянды – 189 437,4 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 203 479,4 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 454 423,8 тысяч тенге;
села Мангистау – 708 332,5 тысяч тенге.

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 48/452(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемдерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 98,4 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 100 пайыз.
Ескерту. 3 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 19.03.2019 № 38/384 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.07.2019 № 43/415 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.11.2019 № 46/442 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2019 № 48/452(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемдерде республикалық бюджеттен және ұлттық қордан ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін:
1 910 543,0 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
956 343,0 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
928 284,0 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
62 169,0 мың теңге – жастар практикасы;
53 025,0 мың теңге – жаңа бизнес-идеяларын іске асыруға мемлекеттік гранттар ұсыну;
13 067,0 мың теңге - еңбек ақыны ішінара субсидиялау;
402 487,0 мың теңге – ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
554 507,0 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
1 275,0 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген снаттарының жалақысын көтеруге;
3 961,0 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілері мен ассистенттерді енгізуге;
42 728,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
110 915,0 мың теңге – қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды қосымша қамтуды қамтамасыз ету.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 48/452(вводится в действие с 01.01.2019).
3. Установить на 2019 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих объемах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 98,4 процент;
4) социальный налог – 100 процентов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 19.03.2019 № 38/384 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.07.2019 № 43/415(вводится в действие с 01.01.2019); от 12.11.2019 № 46/442 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.12.2019 № 48/452(вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и национального фонда в следующих объемах:
1 910 543,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
956 343,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
928 284,0 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
62 169,0 тысяч тенге – молодежная практика;
53 025,0 тысяч тенге – предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей;
13 067,0 тысяч тенге - частичное субсидирование заработной платы;
402 487,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
554 507,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
1 275,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
3 961,0 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
42 728,0 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
110 915,0 тысяч тенге - обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением.

Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 12.11.2019 № 46/442(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 48/452(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері бөлінгендігі ескерілсін. Оларды қолдану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 12.11.2019 № 46/442 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемдерде республикалық бюджеттен даму нысаналы трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
760 103,0 мың теңге - Қызылтөбе ауылдық округін сумен жабдықтау желілерінің құрылысына;
133 369,0 мың теңге – Маңғыстау ауылының Айрақты тұрғын массивін сумен жабдықтау желілерінің құрылысына;
263 011,0 мың теңге - Маңғыстау ауылының кәріз жүйесінің құрылысына;
421 197,0 мың теңге – Маңғыстау ауылының Бесшоқы тұрғын массивін сумен жабдықтау желілерінің құрылысына;
1 000,0 мың теңге – Басқұдық ауылдық округінде аудандық маңызы бар автомобиль жолын салуға.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 12.11.2019 № 46/442 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 48/452(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
154 870,0 мың теңге мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 48/452(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2019 жылға аудан әкімдігінің резерві 0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 48/452(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азамматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12.11.2019 № 46/442 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенным решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 48/452(вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что 2019 году из областного бюджета в районный бюджет были выделены текущие целевые трансферты и целевые трансферты на развитие. Порядок их использования определяется в соответствии с постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12.11.2019 № 46/442 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:
760 103,0 тысяч тенге – на строительство сетей водоснабжения сельского округа Кызылтобе;
133 369,0 тысяч тенге – на строительство сетей водоснабжения жилого массива Айрақты села Мангистау;
263 011,0 тысяч тенге – на строительство сетей канализации села Мангистау;
421 197,0 тысяч тенге – на строительство сетей водоснабжения жилого массива Бесшоқы села Мангистау;
1 000,0 тысяч тенге – на строительство автомобильной дороги районного значения в сельском округе Баскудык.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12.11.2019 № 46/442 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенным решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 48/452(вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующем объеме:
154 870,0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки спецалистов.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 48/452(вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить резерв акимата района на 2019 год в сумме 0 тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 48/452(вводится в действие с 01.01.2019).
9. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

10. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
11. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
12. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес 2019 жылы әлеуметтiк қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі бекітілсін.

10. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2019 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 4 к настоящему решению.
11. Утвердить перечень бюджетных программ на 2019 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
12. Утвердить перечень потребности специалистов здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты по предоставлению мер социальной поддержки в 2019 году согласно приложению 6 к настоящему решению.

13. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің орынбасары Б. Сүлейменовке жүктелсін.

13. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата Жанбуршина А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мунайлинского района Сулейменова Б.

006
Балаларға қосымша білім беру
241 784,8
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 761,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
25 553,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
87 296,4
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
103 470,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
29 940,8
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
186 440,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
186 440,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
35 220,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
35 220,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 174 308,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
716,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
716,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 160 504,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 078,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
98 937,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 135 880,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
119,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
619 641,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 352,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 556,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
43 693,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100 278,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
455,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 786,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

006
Дополнительное образование для детей
241 784,8
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 761,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 553,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
87 296,4
012
Капитальные расходы государственного органа
55,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103 470,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 940,8
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
186 440,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
186 440,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
35 220,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
35 220,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 174 308,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
716,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
716,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 160 504,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 078,4
002
Программа занятости
98 937,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 135 880,4
006
Оказание жилищной помощи
119,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
619 641,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 352,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8 556,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 693,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 278,0
021
Капитальные расходы государственного органа
455,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 786,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

16 703,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 946,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
45 924,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
110 999,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 696,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 749 030,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 643 514,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 643 514,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105 516,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
105 516,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
147 656,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
63 505,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 050,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
21 157,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 309,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 989,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
84 151,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 399,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
24 961,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 791,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
230 632,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
38 814,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 814,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
86 608,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 057,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу

16 703,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 946,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 924,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
110 999,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 696,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 749 030,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 643 514,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 643 514,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105 516,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
105 516,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
147 656,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
63 505,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
28 050,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
21 157,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 309,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 989,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
84 151,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
52 399,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24 961,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 791,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
230 632,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
38 814,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
38 814,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
86 608,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
86 057,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 қаңтардағы
№ 35/371 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 қаңтардағы
№ 35/371 шешіміне 6 қосымша
2019 жылы әлеуметтiк қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі
Денсаулық сақтау саласы
Денсаулық сақтау саласы бойынша – мамандығына қарамастан барлық дәрігерлер.
Білім беру саласы
Білім саласы бойынша – орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.
Агроөнеркәсіптік кешен саласы
Агроөнеркәсіптік кешен саласы бойынша - ветеринар дәрігері, агроном маманы.
Мәдениет саласы
Мәдениет саласы бойынша – библиограф маманы, саз өңдеуші маманы, суретші маманы, баян тартушы маманы.
Спорт саласы
Спорт саласы бойынша - дене шынықтыру және спорт жаттықтырушысы, грек рим күресі жаттықтырушысы, қазақ күресі жаттықтырушысы, каратэ-до жаттықтырушысы.

022
Развитие транспортной инфраструктуры
Приложение 5
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 14 января 2019 года № 35/371
Перечень бюджетных программ на 2019 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета
Функциональная группа
Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 14 января 2019 года № 35/371
Перечень потребности специалистов здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты по предоставлению мер социальной поддержки в 2019 году
Отрасль здравоохранений
По сфере здравоохранения – всех врачей независимо от специальности
Отрасль образования
По сфере образования - учитель русского языка и литературы
Отрасль агропромышленного комплекса
По сфере агропромышленного комплекса – врач ветеринар, специалист агроном
Сфера культуры
По сфере культуры – специалист библиограф, специалист аранжировщик, специалист художник, специалист баянист.
Сфера спорта
По сфере спорта – тренер по физической культуре и спорта, тренер по греко-римской борьбе, тренер по казахской борьбе, тренер по каратэ-до