Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 108-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 маусымда № 3934 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңдарына сәйкес, Мұнайлы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 17 июня 2019 года № 108-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2019 года № 3934.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі,бекітілсін.
2. "Мұнайлы аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Әбдіхалық) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Мұнайлы ауданы.әкімдігінің интернет-ресурсында,орналасуын, қамтамасыз етсін.

1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Абдыхалык Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мунайлинского района.