Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 35/371 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қазандағы № 45/434 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 3998 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 35/371 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3794 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 143 517,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 915 851,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51 926,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 955 373,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 11 220 366,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 590 538,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 015,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 189 374,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 144 359,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 507 963,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -507 963,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 189 374,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 716 401,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 063,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2019 года № 35/371 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 3 октября 2019 года № 45/434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 октября 2019 года № 3998
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2019 года № 35/371 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3794, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 143 517,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 915 851,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51 926,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 955 373,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 220 366,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 590 538,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 015,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 189 374,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 144 359,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 507 963,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -507 963,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 189 374,5 тысяч тенге;
погашение займов – 716 401,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 063,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

4 761,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
25 885,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
88 349,4
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
573,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
103 550,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 890,8
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
175 982,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
175 982,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
36 809,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
36 809,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 602 259,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
863,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
863,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 588 396,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 258,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
110 500,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
647 067,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
551 197,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 150,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 946,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
45 293,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100 680,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
455,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 618,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26 032,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

4 761,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 885,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
88 349,4
012
Капитальные расходы государственного органа
55,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
573,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103 550,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 890,8
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
175 982,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
175 982,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
36 809,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
36 809,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 602 259,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
863,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
863,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 588 396,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 258,8
002
Программа занятости
110 500,0
005
Государственная адресная социальная помощь
647 067,0
006
Оказание жилищной помощи
200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
551 197,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 150,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 946,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 293,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 680,0
021
Капитальные расходы государственного органа
455,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 618,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
26 032,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)