Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 36/375 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 47/446 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 4051 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 46/442 "Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 35/371 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4023 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 36/375 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3800 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"2019-2021 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 584 183,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 426 714,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 76,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 157 392,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 589 983,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 800,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 800,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 25 января 2019 года № 36/375 "О бюджете сел, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28 ноября 2019 года № 47/446. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 декабря 2019 года № 4050
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 12 ноября 2019 года № 46/442 "О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2019 года № 35/371 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4023), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 25 января 2019 года № 36/375 "О бюджете сел, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3800, опубликовано 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в заголовок указанного решения на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 584 183,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 426 714,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 76,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 3 157 392,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 589 983,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 800,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 800,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 800,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 643 094,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 390 900,7 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 451 512,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 263 185,7 мың теңге;
Баянды ауылына – 185 400,1 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 198 778,1 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 446 774,7 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 706 543,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).

используемые остатки бюджетных средств – 5 800,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов на 2019 год выделена субвенция в сумме 2 643 094,7 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Атамекен – 390 900,7 тысяч тенге;
cельскому округу Баскудык - 451 512,4 тысяч тенге;
cельскому округу Батыр – 263 185,7 тысяч тенге;
cеле Баянды – 185 400,1 тысяч тенге;
cельскому округу Даулет – 198 778,1 тысяч тенге;
cельскому округу Кызылтобе – 446 774,7 тысяч тенге;
cеле Мангистау – 706 543,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).

3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Дюсалиев
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 28 қарашадағы
№ 47/446 шешіміне 1 қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 қаңтардағы
№ 36/375 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Дюсалиев
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Назар
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 28 ноября 2019 года № 47/446
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 25 января 2019 года № 36/375
Бюджет сельского округа Атамекен на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс