Қостанай облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 95 "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 359 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 8241 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 95 шешімінің (2017 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6809 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решения Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 95 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда"
Решение маслихата Костанайской области от 14 января 2019 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 января 2019 года № 8241
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Костанайского областного маслихата "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" от 8 декабря 2016 года № 95 (опубликовано 30 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6809).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.