Мәслихаттың 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 347 "Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 367 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қаңтарда № 8247 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 347 шешіміне (2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8166 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193142162,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3825165,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 637103,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 12430,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 188667463,8 мың теңге;
2) шығындар – 195354929,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9888315,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 16373813,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 6485498,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете Костанайской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 25 января 2019 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 января 2019 года № 8247. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2019-2021 годы" от 12 декабря 2018 года № 347 (опубликовано 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8166) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 193142162,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3825165,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 637103,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12430,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 188667463,8 тысячи тенге;
2) затраты – 195354929,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9888315,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16373813,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6485498,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12101081,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12101081,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 25 қаңтардағы
№ 367 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 347 шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2019 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -12101081,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12101081,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 января 2019 года № 367
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2018 года № 347
Областной бюджет Костанайской области на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

323969,0
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
281866,0
003
Облыс ауқымындағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
7874,0
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
34229,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9016582,1
1
Құқық қорғау қызметi
9016582,1
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
8913556,8
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7887604,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5674,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1020278,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
103025,3
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
103025,3
04
Бiлiм беру
27018834,1
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
11944799,0
261
Облыстың білім басқармасы
8396262,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1704843,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
824410,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210025,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331643,0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3933731,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1315615,0
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75995,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
899643,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру

323969,0
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
281866,0
003
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
7874,0
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
34229,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9016582,1
1
Правоохранительная деятельность
9016582,1
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
8913556,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7887604,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5674,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1020278,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
103025,3
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
103025,3
04
Образование
27018834,1
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
11944799,0
261
Управление образования области
8396262,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1704843,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
824410,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
210025,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
331643,0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
3933731,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1315615,0
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
75995,0
285
Управление физической культуры и спорта области
899643,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту

339594,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
149452,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
160761,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
515,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8037,7
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
8037,7
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1131305,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1131305,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1131305,0
4
Емханалар
19350,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19350,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
19350,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
74768,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
74768,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
74768,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3456579,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3456579,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
160064,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
178490,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
16275,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
37376,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
669,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3063705,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6309306,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3987462,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2882413,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
802966,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1234740,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

339594,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
149452,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
160761,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
515,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8037,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
8037,7
3
Специализированная медицинская помощь
1131305,0
253
Управление здравоохранения области
1131305,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1131305,0
4
Поликлиники
19350,0
253
Управление здравоохранения области
19350,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
19350,0
5
Другие виды медицинской помощи
74768,0
253
Управление здравоохранения области
74768,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
74768,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3456579,0
253
Управление здравоохранения области
3456579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
160064,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
178490,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
16275,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
37376,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
669,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3063705,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6309306,0
1
Социальное обеспечение
3987462,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2882413,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
802966,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1234740,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

175180,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
343184,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
224914,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101429,0
261
Облыстың білім басқармасы
899629,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
842299,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57330,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
205420,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
205420,0
2
Әлеуметтiк көмек
433328,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
433328,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
431818,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1510,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1888516,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1792579,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142931,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7703,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5981,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
643873,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
700,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328566,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

175180,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
343184,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
224914,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
101429,0
261
Управление образования области
899629,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
842299,0
037
Социальная реабилитация
57330,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
205420,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
205420,0
2
Социальная помощь
433328,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
433328,0
003
Социальная поддержка инвалидов
431818,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1510,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1888516,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1792579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
142931,0
007
Капитальные расходы государственного органа
7703,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5981,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
643873,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
700,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
328566,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

100,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
88646,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41081,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1728109,9
1
Отын және энергетика
710062,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
710062,9
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
125279,9
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
584783,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1018047,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1018047,0
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
118678,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
899369,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35385542,0
1
Ауыл шаруашылығы
33812281,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
290473,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90607,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6605,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3896,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
40458,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
148907,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
33521808,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1299064,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4575,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
50000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
4898367,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
150000,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

100,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
88646,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41081,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1728109,9
1
Топливо и энергетика
710062,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
710062,9
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
125279,9
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
584783,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1018047,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1018047,0
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
118678,0
071
Развитие газотранспортной системы
899369,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35385542,0
1
Сельское хозяйство
33812281,0
719
Управление ветеринарии области
290473,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
90607,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6605,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3896,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
40458,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
148907,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
33521808,0
002
Поддержка семеноводства
1299064,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4575,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
50000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
4898367,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
150000,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

6300,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2487890,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9269390,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
41580,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6761404,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
128525,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1213254,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6293285,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
579326,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
252769,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
86079,0
3
Орман шаруашылығы
1131581,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1131581,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1113812,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
17769,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
181239,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
181239,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106290,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
48609,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3051,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22214,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1075,0
6
Жер қатынастары
51213,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
51213,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51213,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
209228,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы

6300,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2487890,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9269390,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
41580,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6761404,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
128525,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1213254,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6293285,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
579326,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
252769,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
86079,0
3
Лесное хозяйство
1131581,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1131581,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1113812,0
006
Охрана животного мира
17769,0
5
Охрана окружающей среды
181239,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
181239,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
106290,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
48609,0
013
Капитальные расходы государственного органа
3051,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
22214,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1075,0
6
Земельные отношения
51213,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
51213,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
51213,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
209228,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области

2140296,0
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30000,0
010
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1988296,0
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
85000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
37000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1115341,2
051
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1115341,2
9
Басқалар
6796255,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5589,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
5589,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
4630264,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
88202,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4542062,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1515659,1
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1515659,1
261
Облыстың білім басқармасы
374585,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
374585,8
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
136286,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115034,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2931,7
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
18320,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
26100,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

2140296,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
30000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1988296,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
85000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
37000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1115341,2
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1115341,2
9
Прочие
6796255,8
253
Управление здравоохранения области
5589,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
5589,0
257
Управление финансов области
4630264,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
88202,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
4542062,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1515659,1
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1515659,1
261
Управление образования области
374585,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
374585,8
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
136286,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
115034,6
003
Капитальные расходы государственного органа
2931,7
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
18320,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
26100,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства