2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 179 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 8382 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2019 жылға арналған тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2019 жылғы 30 сәуірдегі
№ 179 қаулысымен
бекітілген
2019 жылға тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары
р/б
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері
Тыңайтқыш құрамындағы әрекет етуші заттар, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке берілетін субсидия нормалары, теңге
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
тонна
35 000
Аммиакты селитра
Б маркалы аммиакты селитра
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
22 768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Аммоний сульфаты кристалды
N-21, S-24
Аммоний сульфаты түйіршіктелген
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, Б маркалы
N-46
N-46,2
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
4
КАС+ сұйық тыңайтқышы

Об утверждении норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год
Постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2019 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 апреля 2019 года № 8382. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Утверждены
постановлением акимата
от 30 апреля 2019 года
№ 179
Нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
22 768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС+

N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Сұйық азотты тыңайтқыш, КАС-32 маркалы
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N аммонийлі - 6,8,
N нитратты - 6,8,
N амидті - 13,5
"КАС-PS" сұйық тыңайтқышы
N-31, P-1, S-1
Фосфор тыңайтқыштары
5
Қарапайым суперфосфат
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P-19
6
Шілісай кен орнының фосфорит ұны және концентраты
P-17
тонна
11 058
7
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калий тыңайтқыштары
9
Хлорлы калий электролитті
K2O-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-42, KCl-65
10
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Күкірт қышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Күкірт қышқылды калий минералды тыңайтқышы (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, S-18
Калий сульфаты минералды тыңайтқышы
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
NPК 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
15:15:15 маркалы азотты фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Кешенді азотты-фосфорлы- калийлі минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), 15:15:15 маркалы NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
1:1:1 (16:16:16) маркалы нитроаммофоска (азофоска) азотты- қышқылды бөлініс
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), 16:16:16 маркалы NPK-тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азотты-фосфорлы- калийлі минералды тыңайтқыш (NPK тукоқоспалары)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N-10, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышқыш
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
N-8, P-20, K-30
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска

N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный - 6,8,
N нитратный - 6,8,
N амидный - 13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-23, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Жақсартылған түйіршіктелген құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Құрамында азот-фосфор-калий-күкірт бар тыңайтқыш, (NPКS-тыңайтқыш)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

Р2О5-11,0,SO3-10,0, СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
19
Құрамында азот-фосфор-калий бар тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
20:20 маркалы құрамында азот-фосфорлы-күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфорлы- күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, Р-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфорлы күкірті бар күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Құрамында азот-фосфор-калий бар тыңайтқыш, NP+S =16:20+12 маркалы
N-16, Р-20, S-12
Құрамында азот-фосфор- күкірт бар тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор- күкірт бар тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5 -24, СаО-14, Mg-0,5, SO3- 25
20
А маркалы суда еритін арнайы моноаммонийфосфат
N-12, P-61
тонна
178 500
Мал азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-60
А,Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммоний фосфат тыңайтылатын
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Калий монофосфаты минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K2О-33,8-34,0
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K2О-34
YaraTeraKrista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K2О-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы NPK 0-52-34
P2O5-52,03 K2О-34,26
MKP тыңайтқышы
P-52, K-34
Haifa Калий монофосфаты
P2O5-52, K2О-34
Микротыңайтқыштар
23
"МЭРС" микробиотыңайтқышы" құрамында микроэлементтер бар қоректі ерітінділер
фитоқосынды Fe-2,5, фитоқосынды Mo-2,0, фитоқосынды Cu-1,0, фитоқосынды Zn-2,5, фитоқосынды Mn-1,0, фитоқосынды Сo-0,5, фитоқосынды B-0,5
литр
2 008,9
24
Кальций нитраты YaraLivaCalcinit (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Кальций нитраты, концентратталған
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркалы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркалы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркалы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркалы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы

Р2О5-11,0,SO3-10,0, СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
19
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Нитрат кальция YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36

N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
KristalonYellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Yara Kristalon Brown 3-11-38 құрамында микроэлементтер бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыш
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристаллон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Yara Tera Rexolin D12 тыңайтқышы, DTPA темір хелаты
Fe-11,6
килограмм

N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

752,5
262
NANOVIT тыңайтқышы: Макро
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; амин қышқылы – 3,0 %; органиқалық қышқылдар – 0,7; моносахаридтер – 0,00388; фитогормондар – 0,00044
литр
645
263
NANOVIT тыңайтқышы: Супер
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; амин қышқылы – 2,86; органиқалық қышқылдар – 2,30; моносахаридтер – 0,00403; фитогормондар – 0,00046
литр
900
264
NANOVIT тыңайтқышы: Моно Мырыш
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; амин қышқылы – 2,78; органиқалық қышқылдар – 8,35; моносахаридтер – 0,00385; фитогормондар – 0,00044
литр
697,5
265
NANOVIT тыңайтқышы: Кальцийлі
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; амин қыщқылы – 0,78; органикалық қышқылдар – 0,10; моносахаридтер – 0,00347; фитогормондар – 0,0004
литр
652,5
266
NANOVIT тыңайтқышы: Фосфорлы
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; амин қышқылы – 0,08; органикалық қышқылдар – 4,5; моносахаридтер – 0,00365; фитогормондар – 0,00042
литр
1 037,5
267
NANOVIT тыңайтқышы: Молибденді
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; амин қышқылы – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; моносахаридтер – 0,00417; фитогормондар – 0,00048
литр
1 000
268
NANOVIT АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; амин қышқылы – 35,0; моносахаридтер – 0,1; фитогормондар – 0,012;
литр
2 465
269
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқышы, 3:18:18 маркалы
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқышы, 5:20:5 маркалы
N – 5,0, Р2О5 – 20,0; К2О –5,0; MgO–0,01; SO3 – 0,01; В – 0,02; Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si–0,01; Co – 0,001
литр
885
271
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқышы, 9:18:9 маркалы
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О –9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо–0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр
885
272
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
"SunnyMix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4
литр
1 628
276
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы

752,5
262
Удобрение NANOVIT: Макро
N – 11,1; Р2О5 – 4,03; К2О – 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02; Fe – 0,02; Mn – 0,01; Zn – 0,01; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7; моносахариды – 0,00388; фитогормоны – 0,00044
литр
645
263
Удобрение NANOVIT: Супер
N – 10,0; К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3 – 0,35; Cu – 0,37; В – 0,37; Fe – 0,07; Mn – 0,04; Zn – 0,21; Мо – 0,002; аминокислоты – 2,86; органические кислоты – 2,30; моносахариды – 0,00403; фитогормоны – 0,00046
литр
900
264
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,5
265
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминокислоты – 0,78; органические кислоты – 0,10; моносахариды – 0,00347; фитогормоны – 0,0004
литр
652,5
266
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминокислоты – 0,08; органические ислоты – 4,5; моносахариды – 0,00365; фитогормоны – 0,00042
литр
1 037,5
267
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминокислоты – 4,26; органические кислоты – 16,5; моносахариды – 0,00417; фитогормоны – 0,00048
литр
1 000
268
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминокислоты – 35,0; моносахариды – 0,1; фитогормоны – 0,012;
литр
2 465
269
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 5:20:5
N – 5,0, Р2О5 – 20,0; К2О –5,0; MgO–0,01; SO3 – 0,01; В – 0,02; Cu – 0,04; Fe – 0,07; Mn – 0,035; Мо – 0,01; Zn – 0,01; Si–0,01; Co – 0,001
литр
885
271
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 9:18:9
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О –9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо–0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр
885
272
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
Удобрение SunnyMix B
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4
литр
1 628
276
Удобрение SunnyMix подсолнечник