Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 232 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 маусымда № 8496 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 5 сәуірдегі № 2 және Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 5 сәуірдегі № 135 бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2019 жылғы 31 мамырдағы
№ 232 қаулысына
1-қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің өзгерістер енгізілетін кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 9 наурыздағы № 83 қаулысының (2010 жылғы 27 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3710 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Қостанай қаласы және Қостанай ауданы аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";

О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос, режима и особых условий их хозяйственного использования
Постановление акимата Костанайской области от 31 мая 2019 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2019 года № 8496. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, совместным постановлением акимата Костанайской области от 5 апреля 2013 года № 2 и решением маслихата Костанайской области от 5 апреля 2013 года № 135 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4094) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение 1
к постановлению акимата
от 31 мая 2019 года
№ 232
Перечень некоторых постановлений акимата Костанайской области, в которые вносятся изменения
1. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос Амангельдинского водохранилища на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" от 9 марта 2010 года № 83 (опубликовано 27 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3710):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранных зон и полос Амангельдинского водохранилища на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;

көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 1-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қостанай қаласы және Қостанай ауданы аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 9 наурыздағы № 93 қаулысының (2010 жылғы 28 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3712 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес "Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
3. Қостанай облысы әкімдігінің "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 119 қаулысының (2010 жылғы 19 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3717 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Қостанай қаласы аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қостанай қаласы аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
4. Қостанай облысы әкімдігінің "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Обаған өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 196 қаулысының (2010 жылғы 9 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3725 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Обаған өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Қостанай қаласы, Денисов және Ұзынкөл аудандары аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзені және Обаған өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қостанай қаласы, Денисов және Ұзынкөл аудандары аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзені және Обаған өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
5. Қостанай облысы әкімдігінің "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 1 маусымдағы № 206 қаулысының (2010 жылғы 9 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Рудный және Лисаковск қалалары аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Рудный және Лисаковск қалалары аумағындағы объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".

приложение 1 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы Каратомарского водохранилища на участке, расположенном в Тарановском районе, предназначенном для обслуживания и эксплуатации туристической базы "Золотая рыбка" и режима их хозяйственного использования" от 9 марта 2010 года № 93 (опубликовано 28 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3712):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранной зоны и полосы Каратомарского водохранилища на участке, расположенном в Тарановском районе, предназначенном для обслуживания и эксплуатации туристической базы "Золотая рыбка", режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
3. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" от 9 апреля 2010 года № 119 (опубликовано 19 мая 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3717):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
4. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и реки Убаган на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" от 20 мая 2010 года № 196 (опубликовано 9 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3725):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и реки Убаган на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
5. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и Кызыл-Жарского водохранилища на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" от 1 июня 2010 года № 206 (опубликовано 9 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3726):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и Кызыл-Жарского водохранилища на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.

6. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай ауданы Садчиков ауылында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тіртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 23 маусымдағы № 235 қаулысының (2010 жылғы 30 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3723 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай ауданы Садчиков ауылында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Қостанай ауданы Садчиков ауылында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қостанай ауданы Садчиков ауылында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
7. Қостанай облысы әкімдігінің "Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы ауданында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 27 тамыздағы № 327 қаулысының (2010 жылғы 12 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы ауданында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы ауданында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы аумағында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
8. Қостанай облысы әкімдігінің "Денисов ауданы Денисов ауылында орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2010 жылғы 29 қарашадағы № 468 қаулысының (2010 жылғы 15 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Денисов ауданы Денисов ауылында орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Денисов ауданы Денисов ауылында орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Денисов ауданы Денисов ауылында орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
9. Қостанай облысы әкімдігінің "Таран ауданының Асенкритов ауылдық округінің төрт жер учаскілерінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" 2011 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысының (2011 жылғы 19 наурызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген):
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Таран ауданының Асенкритов ауылдық округінің төрт жер учаскілерінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
мемлекеттік тілде 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. 2-қосымшаға сәйкес Таран ауданының Асенкритов ауылдық округіндегі төрт жер учаскілерінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Таран ауданының Асенкритов ауылдық округіндегі төрт жер учаскілерінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуінің шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".

6. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Садчиковское", расположенных в селе Садчиковка Костанайского района, и режима их хозяйственного использования" от 23 июня 2010 года № 235 (опубликовано 30 июня 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3723):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Садчиковское", расположенных в селе Садчиковка Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
7. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол промышленного комплекса № 1, расположенного на территории промышленной зоны города Лисаковска и режима их хозяйственного использования" от 27 августа 2010 года № 327 (опубликовано 12 октября 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3735):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол промышленного комплекса № 1, расположенного на территории промышленной зоны города Лисаковска, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
8. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельного участка под строительство мельничного комплекса, расположенного в селе Денисовка Денисовского района и режима их хозяйственного использования" от 29 ноября 2010 года № 468 (опубликовано 15 декабря 2010 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3743):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельного участка под строительство мельничного комплекса, расположенного в селе Денисовка Денисовского района, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
9. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят на четырех земельных участках, предназначенных для ведения горных работ по разработке золотомедного месторождения "Варваринское", расположенных в Асенкритовском сельском округе Тарановского района, и режима их хозяйственного использования" от 17 февраля 2011 года № 71 (опубликовано 19 марта 2011 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3754):
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят на четырех земельных участках, предназначенных для ведения горных работ по разработке золотомедного месторождения "Варваринское", расположенных в Асенкритовском сельском округе Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункт 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения 2 к указанному постановлению на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.