Әкімдіктің 2016 жылғы 31 қазандағы № 485 "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 қазандағы № 436 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қазанда № 8705 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 206 қаулысымен

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 31 октября 2016 года № 485 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)"
Постановление акимата Костанайской области от 11 октября 2019 года № 436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 октября 2019 года № 8705. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 12 июня 2020 года № 206

Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 12.06.2020 № 206 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13717 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 12.06.2020 № 206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13717) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 31 қазандағы № 485 қаулысына (2016 жылғы 12 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6696 болып тіркелген) мынадай өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормаларында:
реттік нөмірі 78-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
78
* ЖОЙКЫН МЕГА, 60% с.е.
литр

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)" от 31 октября 2016 года № 485 (опубликовано 12 ноября 2016 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6696) следующие изменение и дополнения:
в перечне субсидируемых видов средств защиты растений и нормах субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук), утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 78, изложить в новой редакции:
"
78
* ЖОЙКЫН МЕГА, 60% в.р.
литр

2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов