Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қазандағы № 3 және Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 434 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 8709 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Ұзынкөл ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының ұсынуы бойынша Қостанай облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 14 маусымдағы қорытындысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Россия ауылдық округі Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Обаған ауылдық округі деп қайта аталсын.
2. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Суворов ауылдық округінің Суворово ауылы Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Суворов ауылдық округінің Сатай ауылы деп қайта аталсын.
3. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Суворов ауылдық округі Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Сатай ауылдық округі деп қайта аталсын.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы О. Даниленко
Қостанай облыстық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы К. Джаманбалин

О переименовании некоторых административно - территориальных единиц Узункольского района Костанайской области
Совместное постановление акимата Костанайской области от 4 октября 2019 года № 3 и решение маслихата Костанайской области от 4 октября 2019 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 октября 2019 года № 8709
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 14 июня 2019 года, по представлению местных представительного и исполнительного органов Узункольского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Российский сельский округ Узункольского района Костанайской области в сельский округ Обаған Узункольского района Костанайской области.
2. Переименовать село Суворово Суворовского сельского округа Узункольского района Костанайской области в село Сатай Суворовского сельского округа Узункольского района Костанайской области.
3. Переименовать Суворовский сельский округ Узункольского района Костанайской области в сельский округ Сатай Узункольского района Костанайской области.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии Костанайского областного маслихата О. Даниленко
Исполняющий обязанности секретаря Костанайского областного маслихата К. Джаманбалин