2020 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 467 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 8841 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабы 5) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрайымы Е. Смышляева
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 467 шешіміне
қосымша
2020 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері (теңге)
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2020 год
Решение маслихата Костанайской области от 24 декабря 2019 года № 467. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2019 года № 8841. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2020 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Костанайского областного маслихата Е. Смышляева
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к решению маслихата
от 24 декабря 2019 года
№ 467
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2020 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге)
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги