Мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 419 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 8763 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8198 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57241093,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 26362177,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 168578,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4495322,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26215015,7 мың теңге;
2) шығындар – 60821220,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -420,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -10903,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3568803,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3568803,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2018 года № 310 "О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 19 ноября 2019 года № 419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 ноября 2019 года № 8763. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы" от 20 декабря 2018 года № 310 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8198) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 57241093,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26362177,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 168578,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4495322,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 26215015,7 тысяч тенге;
2) затраты – 60821220,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -420,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -10903,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3568803,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3568803,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. 2019 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 672,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 3 сайлау округі бойынша депутаты Б. Абдрахманова
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
Мәслихаттың

"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в сумме 672,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии, депутат по избирательному округу № 3 Б. Абдрахманова
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
Приложение 1
к решению маслихата

265804,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
265804,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34007,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
78714,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
9688,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
123998,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2034,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16913,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
951786,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
87610,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62500,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
62500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25110,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
22811,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2299,0
2
Әлеуметтік көмек
752006,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
752006,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
138339,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
60000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
216097,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7532,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
98500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86314,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
102695,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42529,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
112170,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
112170,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

265804,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
265804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34007,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
78714,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
9688,0
012
Капитальные расходы государственного органа
450,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
123998,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2034,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16913,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
951786,0
1
Социальное обеспечение
87610,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62500,0
005
Государственная адресная социальная помощь
62500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
25110,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
22811,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2299,0
2
Социальная помощь
752006,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
752006,0
002
Программа занятости
138339,0
006
Оказание жилищной помощи
60000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
216097,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7532,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
98500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86314,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
102695,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42529,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
112170,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
112170,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения