Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 667 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 маусымда № 8507 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 25.01.2022 № 82 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына ресми жарияланғаннан кейін орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2019 жылғы 3 маусымдағы
№ 667 қаулысына қосымша
Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
1. 50 лет Октября көшесі, № 66 үйдің қасында.
2. И. Франко көшесі, № 9 үйдің қасында.
3. 50 лет Октября көшесі, № 25 үйдің қасында.
4. Горняков көшесі, № 43 үйдің қасында.
5. П. Корчагин көшесі, № 88 үйдің қасында.
6. П. Корчагин көшесі, № 112 үйдің қасында.
7. Горняков көшесі, № 68 үйдің қасында.
8. Горький көшесі, № 58 үйдің қасында.

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 3 июня 2019 года № 667. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 июня 2019 года № 8507. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 25 января 2022 года № 82
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 25.01.2022 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел предпринимательства" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
от 3 июня 2019 года № 667
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного
1. улица 50 лет Октября, возле дома № 66.
2. улица И. Франко, возле дома № 9.
3. улица 50 лет Октября, возле дома № 25.
4. улица Горняков, возле дома № 43.
5. улица П. Корчагина, возле дома № 88.
6. улица П. Корчагина, возле дома № 112.
7. улица Горняков, возле дома № 68.
8. улица Горького, возле дома № 58.