Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 376 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 8522 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 шешіміне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8182 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) және 3) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18923865,3 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14400279,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 41259,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 90425,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4391902,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 313 "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 7 июня 2019 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2019 года № 8522. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 313 (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8182) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) и 3) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18923865,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14400279,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41259,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 90425,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4391902,3 тысячи тенге;

2) шығындар – 19768367,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -16212,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3787,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20000,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 7 маусымдағы
№ 376 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2019 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2) затраты – 19768367,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -16212,5 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 3787,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20000,0 тысяч тенге;";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 июня 2019 года № 376
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2018 года № 313
Городской бюджет города Рудного на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы