Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 21 қарашадағы № 406 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 8764 болып тіркелді.
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 09.06.2023 № 133 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 21 ноября 2019 года № 406. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 ноября 2019 года № 8764.
Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 09.06.2023 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес, Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно - коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 09.06.2023 № 133 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 09.06.2023 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Исмагулов
Лисаков қаласының әкімдігі

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Исмагулов
Приложение
к постановлению акимата
города Лисаковска

2023 жылғы 9 маусымдағы
№ 133 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Ескерту. Қаулы қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 09.06.2023 № 133 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тұрғын үйдің мекен-жайы
1 (бір) шаршы метр үшін айына төлемақы мөлшері, теңге, тиын
1.

от 9 июня 2023 года
№ 133
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Сноска. Постановление дополнено приложением в соответствии с постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 09.06.2023 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Адрес жилища
Размер платы в месяц за один квадратный метр, тенге, тиын
1.