Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Свердловка ауылы әкімінің 2019 жылғы 18 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 8269 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Свердловка ауылы әкімінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Свердловка ауылы әкімінің 06.05.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7 тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 01-20/167 ұсынысы негізінде, Свердлов ауылдық әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы, Алтынсарин ауданы, Свердлов ауылында орналасқан Баимбаев Булат Жандарович шаруа қожалығы аумағындағы ірі қара мал құтыруының эпизоотиялық ошағына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Алтынсарин аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Алтынсарин ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық есендікке қол жеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралаларды өткізу ұсынылсын.
3. "Алтынсарин ауданы Свердлов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жіберлуін;

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима села Свердловка Алтынсаринского района Костанайской области от 18 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2019 года № 8269. Утратило силу решением акима села Свердловка Алтынсаринского района Костанайской области от 6 мая 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима села Свердловка Алтынсаринского района Костанайской области от 06.05.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 6 декабря 2018 года № 01-20/167, аким села Свердловка РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории подсобного хозяйства Баимбаева Булата Жандаровича, расположенного в селе Свердловка Алтынсаринского района Костанайской области в связи с эпизоотическим очагом бешенства крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Алтынсаринское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Алтынсаринского района" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Свердловка Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсына орналастырлуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А. Балгужин
"КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министірлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Алтынсарин
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы"
республикалық мемлекттік
мекемесінің басшысы
______________ А. Әуезбеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министірлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау
комитетінің Алтынсарин
аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Б. Бекбосынов
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданы
әкімдігінің ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ А. Ергалиев

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль над исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села А. Балгужин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Алтынсаринское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области
Комитета охраны
общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
____________ А. Әуезбеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Алтынсаринская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________ Б. Бекбосынов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел
ветеринарии акимата
"Алтынсаринского района"
____________ А. Ергалиев