Әулиекөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 361 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 8866 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 554 647,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 111 088,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 107,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 904,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 7 400 548,1 мың теңге;
2) шығындар – 8 616 506,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 252 063,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 306 174,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 111,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 51 286,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 365 209,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 365 209,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 08.12.2020 № 429 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 3 671 629,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 629 997,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 199 383,0 мың теңге;
Көктал ауылы – 13 600,0 мың теңге;
Первомай ауылы – 10 692,0 мың теңге;
Тимофеев ауылы – 16 535,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 152 119,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 84 108,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 21 759,0 мың теңге;
Қазанбасы ауылдық округі – 25 176,0 мың теңге;
Москалев ауылдық округі – 15 143,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 43 573,0 мың теңге;
Новоселов ауылдық округі – 16 347,0 мың теңге;
Сұлукөл ауылдық округі – 16 210,0 мың теңге;
Чернигов ауылдық округі – 15 352,0 мың теңге;

О районном бюджете Аулиекольского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 31 декабря 2019 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2020 года № 8866. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 554 647,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 111 088,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 107,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 904,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 400 548,1 тысяча тенге;
2) затраты – 8 616 506,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 252 063,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 306 174,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 111,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 51 286,3 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 365 209,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365 209,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 08.12.2020 № 429 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2020 год в сумме 3 671 629,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов на 2020 год в сумме 629 997,0 тысяч тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 199 383,0 тысячи тенге;
село Коктал – 13 600,0 тысяч тенге;
село Первомайское – 10 692,0 тысячи тенге;
село Тимофеевка – 16 535,0 тысяч тенге;
поселок Кушмурун – 152 119,0 тысяч тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 84 108,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 21 759,0 тысяч тенге;
Казанбасский сельский округ – 25 176,0 тысяч тенге;
Москалевский сельский округ – 15 143,0 тысячи тенге;
Новонежинский сельский округ – 43 573,0 тысячи тенге;
Новоселовский сельский округ – 16 347,0 тысяч тенге;
Сулукольский сельский округ – 16 210,0 тысяч тенге;
Черниговский сельский округ – 15 352,0 тысячи тенге;

Новоселов ауылдық округі – 15 479,0 мың теңге;
Сұлукөл ауылдық округі – 15 598,0 мың теңге;
Чернигов ауылдық округі – 15 829,0 мың теңге.
4. Әулиекөл ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 11 300,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Новоселовский сельский округ – 15 479,0 тысяч тенге;
Сулукольский сельский округ – 15 598,0 тысяч тенге;
Черниговский сельский округ – 15 829,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аулиекольского района на 2020 год в сумме 11 300,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.