Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Көктал ауылының аумағында шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Көктал ауылы әкімінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 8327 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 01-23/557 ұсынысы негізінде Көктал ауылы әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Көктал ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Көктал ауылы әкімінің "Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Көктал ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 27 маусымдағы № 1 шешімінің (2018 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7921 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Көктал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктал
ауылы әкімінің міндетін атқарушы
М. Таипов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау Министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Әулиекөл аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Е.Ғ. Дуйсенов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетiнiң
Әулиекөл аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ А.Т. Тайшыбаев
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ С.Ж. Туралин

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Коктал Аулиекольского района Костанайской области
Решение акима села Коктал Аулиекольского района Костанайской области от 8 апреля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2019 года № 8327
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Аулиекольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 декабря 2018 года № 01-23/557 исполняющий обязанности акима села Коктал РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота на территории села Коктал Аулиекольского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима села Коктал "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Коктал Аулиекольского района Костанайской области" от 27 июня 2018 года № 1 (опубликовано 11 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7921).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Коктал" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима села Коктал
М. Таипов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аулиекольское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
________________ Дуйсенов Е.Г.
Руководитель государственного
учреждения "Аулиекольская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________ Тайшибаев А.Т.
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Аулиекольского района"
________________ Туралин С.Ж.