Мәслихаттың 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 183 "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қазандағы № 65 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қазанда № 8717 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 29.01.2020 № 7 шешімімен (халық саны екі мың адамнан көп ауылдық округ үшін 01.01.2018 бастап және халық саны екі мың адам және одан аз ауылдар, ауылдық округтер үшін 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 3-1-тармағына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 183 шешіміне (2018 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7744 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақтын он бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын және тиісті аумақтарда орналасқан мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың басшыларын тағайындау бойынша ұсыныстар енгізу;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессия төрайымы О. Фрайденберг
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев

О внесении изменения в решение маслихата от 13 апреля 2018 года № 183 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 октября 2019 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 октября 2019 года № 8717. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 29 января 2020 года № 7
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 29.01.2020 № 7 (вводится в действие для сельского округа с численностью населения более двух тысяч человек с 01.01.2018 и для сел, сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3-1 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области" от 13 апреля 2018 года № 183 (опубликовано 15 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7744) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества Денисовского сельского округа Денисовского района Костанайской области, утвержденном указанным решением:
абзац одиннадцатый пункта 4 изложить в новой редакции:
"внесение предложений по назначению руководителей государственных учреждений и организаций, финансируемых из местного бюджета и расположенных на соответствующих территориях;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата О. Фрайденберг
Секретарь Денисовского районного маслихата А. Мурзабаев