Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 8454 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің 30.03.2023 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Тельман ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Агрофирма "Олимп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында Қостанай облысы Денисов ауданы Тельман ауылдық округі Антоновка ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,1991 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тельман ауылдық округінің әкімі С. Досмұхамедов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Тельманского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 17 мая 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2019 года № 8454. Утратило силу решением акима Тельманского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 30 марта 2023 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Тельманского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 30.03.2023 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Тельманского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Агрофирма "Олимп" публичный сервитут на земельный участок в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей, расположенный на территории села Антоновка Тельманского сельского округа Денисовского района Костанайской области общей площадью 0,1991 гектаров.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тельманского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тельманского сельского округа С. Досмухамедов