Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 277 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 8264 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8204 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4697369,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1740524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9762 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2945208,4 мың теңге;
2) шығындар – 4768367 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 43560 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47348 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27437,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін) пайдалану – 27437,6 мың теңге.";
8-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) 25896 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;";
9-тармақтың 4) және 9) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) 31759 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;";
"9) 33634 мың теңге – 120 орынға арналған Жітіқара ауданы "Теремок" бөбекжай-бақшасының мемлекеттік-жекешелік әріптестік шеңберінде білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру үшін;";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 10), 11), 12), 13) және 14) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 254 "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15 февраля 2019 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2019 года № 8264. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 254 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8204) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 4697369,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1740524 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1875 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9762 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2945208,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4768367 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -43560 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47348 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27437,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27437,6 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) 25896 тысяч тенге – на развитие рынка труда;";
в пункте 9 подпункты 4) и 9) изложить в следующей редакции:
"4) 31759 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;";
"9) 33634 тысячи тенге – для реализации государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в рамках государственного-частного партнерства Житикаринского района ясли-сада "Теремок" на 120 мест;";
пункт 9 дополнить подпунктами 10), 11), 12), 13) и 14) следующего содержания:

"10) 559,4 мың теңге – "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру шеңберінде өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығару және оларды мектептерге енгізу үшін;
11) 264 мың теңге – атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету үшін;
12) 795 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласындағы көрсетілетін қызметтер аутсорсингіне;

"10) 559,4 тысяч тенге – для издания учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жанғыру";
11) 264 тысячи тенге – для обеспечения физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
12) 795 тысяч тенге – на аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017- 2021 годы;

13) 1170 мың теңге – ірi қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
14) 378 мың теңге – жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 15 ақпандағы
№ 277 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

13) 1170 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
14) 378 тысяч тенге – на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 февраля 2019 года
№ 277
Приложение 1
к решению маслихата