Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қарашадағы № 244 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 8788 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 218 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 14.10.2021 № 218 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 4-тармағына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай осы қаулының қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Жітіқара ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" 2017 жылғы 17 шілдедегі № 249 қаулысының (2017 жылғы 17 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7158 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданының әкімі А. Ибраев
Әкімдіктің
2019 жылғы 22 қарашадағы
№ 244 қаулысына
қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 22 ноября 2019 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2019 года № 8788. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 14 октября 2021 года № 218
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 14.10.2021 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Житикаринского района "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями" от 17 июля 2017 года № 249 (опубликовано 17 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7158).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Житикаринского района".
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от 22 ноября 2019 года
№ 244
Помещения, предоставляемые на договорной основе кандидатам для встреч с избирателями

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 08.01.2021 № 3 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с №
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
1
Жітіқара қаласы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2
Аққарға ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққарға бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3
Забелов ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Забелов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Құсақан ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосақан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
Милютин ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Милютин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Мүктікөл ауылдық округі Мүктікөл ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мүктікөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7
Пригородный ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пригородный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Приречный ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Красноармейск негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Степной ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Степная орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Мүктікөл ауылдық округі Тимирязев ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
11
Тоқтаров ауылдық округі
Тоқтаров ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқтаров негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12
Большевик ауылдық округі Тургенов ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Большевистск негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13
Чайковский ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Чайковск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
14
Ырсай ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ырсай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Житикаринского района Костанайской области от 08.01.2021 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
1
город Житикара
В здании коммунального государственного учреждения "Детская школа искусств" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
2
село Аккарга
В здании коммунального государственного учреждения "Аккаргинская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
3
село Забеловка
В здании коммунального государственного учреждения "Забеловская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
4
село Кусакан
В здании коммунального государственного учреждения "Кусаканская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
5
село Милютинка
В здании коммунального государственного учреждения "Милютинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
6
село Муктиколь Муктикольский сельский округ
В здании коммунального государственного учреждения "Муктикольская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
7
село Пригородное
В здании коммунального государственного учреждения "Пригородная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
8
село Приречное
В здании коммунального государственного учреждения "Красноармейская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
9
село Степное
В здании коммунального государственного учреждения "Степная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
10
село Тимирязево Муктикольский сельский округ
В здании коммунального государственного учреждения "Тимирязевская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
11
село Тохтарово Тохтаровский сельский округ
В здании коммунального государственного учреждения "Тохтаровская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
12
село Тургеновка Большевистский сельский округ
В здании коммунального государственного учреждения "Большевистская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
13
село Чайковское
В здании коммунального государственного учреждения "Чайковская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
14
село Ырсай
В здании коммунального государственного учреждения "Ырсайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"