Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 259 "2019-2021 жылдарға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 355 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 8806 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 259 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8221 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 895056,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 194857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 694066,5 мың теңге;
2) шығындар – 910753,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15697,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15697,3 мың теңге.";
6-тармақта 2), 4), 7), 8), 11), 12), 14), 17), 18), 19), 20), 22) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 8928,5 мың теңге - 2019 жылғы мерекелерге қаланы безендіру жұмыстарына;";
"4) 4464,3 мың теңге - Жітіқара қаласының аумағында металл қоршауларды дайындауға және орнатуға;";
"7) 393,2 мың теңге - биоәжетханаларды сатып алуға;
8) 9520 мың теңге - Жітіқара қаласының Шокана Уалиханова көшесінен Ибрая Алтынсарина көшесіне дейінгі 5 шағын аудандағы № 8, 11, 12 үйлердің бойымен орамішілік өтпе жолды ағымдағы жөндеуге;";
"11) 1493,8 мың теңге - Жітіқара қаласының 11 шағын ауданындағы "Қазпошта" акционерлік қоғамынан "Манеж" сауда үйіне дейінгі шекараларда жаяужол төсеу жұмыстарына;
12) 2378 мың теңге – "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кіреберісінен Жітіқара қаласының Ибрая Алтынсарина көшесіне дейінгі шекараларда жаяужол төсеу жұмыстарына;";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 259 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 ноября 2019 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2019 года № 8806. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Житикаринского района "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 259 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8221) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 895056,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 194857 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6133 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 694066,5 тысяч тенге;
2) затраты – 910753,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15697,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15697,3 тысяч тенге.";
в пункте 6 подпункты 2), 4), 7), 8), 11), 12), 14), 17), 18), 19), 20), 22) изложить в новой редакции:
"2) 8928,5 тысяч тенге – на работы по оформлению города к праздникам в 2019 году;";
"4) 4464,3 тысячи тенге – на изготовление и установку металлических ограждений на территории города Житикара;";
"7) 393,2 тысячи тенге – на приобретение биотуалетов;
8) 9520 тысяч тенге – на текущий ремонт внутриквартального проезда от улицы Шокана Уалиханова до улицы Ибрая Алтынсарина вдоль домов № 8, 11, 12 в 5 микрорайоне города Житикара;";
"11) 1493,8 тысячи тенге – на работы по укладке тротуара в границах от акционерного общества "Казпочта" до торгового дома "Манеж" в 11 микрорайоне города Житикара;
12) 2378 тысяч тенге – на работы по укладке тротуара в границах от подъезда к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района" до улицы Ибрая Алтынсарина города Житикара;";

"14) 6060 мың теңге - Жітіқара қаласының Таран көшесіндегі кіру аркасын дайындау, монтаждау және орнату жұмыстарына;";
"17) 3558,6 мың теңге – Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан Ахмета Байтурсинова көшесінің қиылысына дейінгі шекараларда В.И. Ленина көшесінің автомобиль жолы учаскесіне орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
18) 389 мың теңге - Истая Ищанова көшесінен облыстық маңызы бар "Жітіқара-Чайковское" жолына жанасқанға дейінгі шекараларда Таран көшесінің автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
19) 3168,8 мың теңге – Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан республикалық маңызы бар "Денисовка - Жітіқара - Мүктікөл - Ресей Федерациясының шекарасы" автомобиль жолының қиылысына дейінгі шекараларда 30 лет ВЛКСМ көшесінің автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
20) 1032,2 мың теңге – Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;";
"22) 42605,2 мың теңге - Жітіқара қаласындағы Тәуелсіздік алаңын жөндеу жұмыстарына;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 23), 24), 25), 26) тармақшалармен толықтырылсын:
"23) 27504 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
24) 5500 мың теңге - Жітіқара қаласы көшелерінің ағымдағы шұңқырларын жөндеуге;
25) 6745,3 мың теңге - Шокана Уалиханова көшесінен Тәуелсіздік алаңына бұрылуға дейінгі шекараларда Ақсұлу Ақын көшесіндегі жаяужол төсеу жұмыстарына;

"14) 6060 тысяч тенге – на работы по изготовлению, монтажу и установке въездной арки по улице Тарана города Житикара;";
"17) 3558,6 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту участка автомобильной дороги по улице В.И. Ленина, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова;
18) 389 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице Тарана, в границах от улицы Истая Ищанова до примыкания к дороге областного значения "Житикара-Чайковское";
19) 3168,8 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице 30 лет ВЛКСМ, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с автомобильной дорогой республиканского значения "Денисовка-Житикара-Муктиколь- граница Российской Федерации;";
20) 1032,2 тысячи тенге - на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак;";
"22) 42605,2 тысяч тенге – на работы по ремонту площади Тәуелсіздік в городе Житикара;";
пункт 6 дополнить подпунктами 23), 24), 25), 26) следующего содержания:
"23) 27504 тысячи тенге - для реализации государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
24) 5500 тысяч тенге - на текущий ямочный ремонт улиц города Житикары;
25) 6745,3 тысяч тенге - на работы по укладке тротуара по улице Акслу Акын, в границах от улицы Шокана Уалиханова до поворота на площадь Тәуелсіздік;

26) 100 мың теңге - Жібек жолы көшесіне шығатын, 11 шағын аудандағы № 19-23 үйлердің бойымен орамішілік өтпе жолды ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Колядина
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2019 жылғы 29 қарашадағы
№ 355 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

26) 100 тысяч тенге - текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне вдоль домов № 19-23 с выездом на улицу Жибек жолы.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Колядина
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 ноября 2019 года
№ 355
Приложение 1
к решению маслихата