Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 362 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 8821 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8204 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6328826,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2280172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37927 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 21062 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 3989665,7 мың теңге;
2) шығындар – 6409824,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -47348 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47348 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33649,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33649,6 мың теңге.";
8-тармақта 7), 9), 10), 11), 13), 14), 15) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"7) 32777 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға;";
"9) 184790 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
10) 7091 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
11) 4010 мың теңге – үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;";
"13) 462780,6 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
14) 12000 мың теңге – төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге;
15) 214394,1 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 254 "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 9 декабря 2019 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 декабря 2019 года № 8821. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 254 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8204) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6328826,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2280172 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 37927 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21062 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3989665,7 тысяч тенге;
2) затраты – 6409824,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -47348 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47348 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33649,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33649,6 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункты 7), 9), 10), 11), 13), 14), 15) изложить в новой редакции:
"7) 32777 тысяч тенге – на развитие рынка труда;";
"9) 184790 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
10) 7091 тысяча тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
11) 4010 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;";
"13) 462780,6 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
14) 12000 тысяч тенге – на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;
15) 214394,1 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;";

9-тармақтың 12) тармақшасы алынып тасталсын;
9-тармақта 3), 4), 7), 20) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 2697 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге;
4) 15588 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;";
"7) 37245 мың теңге – жыл сайынғы "Тың-Целина 2019" облыстық спартакиадасын өткізу үшін негізгі құралдарды, спорт керек-жарағын және спорт құралдарын сатып алуға;";
"20) 9951,6 мың теңге – Жітіқара ауданы Чайковский ауылының сумен жабдықтау желілерін салуға;";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 21) тармақшамен толықтырылсын:
"21) 2598 мың теңге – "Өлкетану хрестоматиясы" оқулықтарын сатып алуға және жеткізуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Колядина
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттын

в пункте 9 подпункт 12) исключить;
в пункте 9 подпункты 3), 4), 7), 20) изложить в новой редакции:
"3) 2697 тысяч тенге – на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек";
4) 15588 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек";";
"7) 37245 тысяч тенге – на приобретение основных средств, спортивной экипировки и спортивного инвентаря для проведения ежегодной областной спартакиады "Тын - Целина 2019";";
"20) 9951,6 тысяча тенге – на строительство сетей водоснабжения села Чайковское Житикаринского района;";
пункт 9 дополнить подпунктом 21) следующего содержания:
"21) 2598 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников "Хрестоматия по краеведению".";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Колядина
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата